TULEMUSED

TEATED

Olle Kärner võttis oma.
Hargla, 12.10.2002
Eesti Meistrivõistlused orienteerumises pikal rajal toimusid Hargla nõudlikes metsades rasketes ilmastikuoludes.
Eesti tänavuine tugevaim meesorienteeruja Olle Kärner (Sportnet) võttis võidu ka 25,4km 30 kontrollpunktiga rajal ajaga 2:30:45,edestades klubikaaslast Tarvo Avastet 1:33ga. Kolm meest (Avaste, Kärner, Siimsaare) olid veel koos kaardivahetuspunktis 21. kilomeetril, aga lõplik järjekord pandi paika raja viimasetel kilomeetritel Essemäe tõusudel. Kolmandana finiseerus Erik Aibast, kuid ühes kontrollpunktis oli ta jätnud märke tegemata ja tema tulemus tühistati, ning kolmanda koha sai Tarmo Siimsaare OK Võrust. Olle Kärner võitis sellel aaastal seega 3. individuaalse meistritiitli ja võitis Jaanus Reha poolt väljapandud Eesti Orienteerumisliidu Suure Auhinna. Naiste 15,5km 17 kontrollpunktiga raja võitis Kirti Rebane orienteerumisklubist Saue Tammed ajaga 1:52:34. 52 sekundiga kaotas Anu Annus OK Pekost ja kolmandana jõudis finisisse tervelt 14 minutit hiljem Merike Vanjuk OK Kapest.