13.aprill 17:00
1. Tartu neljapäevak Tartu Laululava
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kalle Kalm
Kaart:2016045
20.aprill 17:00
2. Tartu neljapäevak Elva Laululava
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kalle Kalm
Kaart:2014071
27.aprill 17:00
3. Tartu neljapäevak Tuigo
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Gion Schnyder
Kaart:2015022LK
04.mai 17:00
4. Tartu neljapäevak Kirikuküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras ja Kenny Kivikas
Kaart:2015002
11.mai 17:00
5. Tartu neljapäevak Madsa-Annimatsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2013024
18.mai 17:00
6. Tartu neljapäevak Prangli
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2013044
24.mai 15:30
7. Tartu neljapäevak Annelinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Oleg Košik
Kaart:2013018
01.juuni 17:00
8. Tartu neljapäevak Saare
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2012012
08.juuni 17:00
9. Tartu neljapäevak Tehvandi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Reigo Teervalt
Kaart:2015054
15.juuni 17:00
10. Tartu neljapäevak Kaiu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Gion Schnyder
Kaart:2012053LK
22.juuni 17:00
11. Tartu neljapäevk Vooremäe
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2013091
29.juuni 17:00
12. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2014001
    13.juuli 17:00
    13. Tartu neljapäevak Tervisespordikeskus
    Korraldaja:OK Ilves
    Rajameister:Kalle Kalm
    Kaart:2013033
      20.juuli 17:00
      14. Tartu neljapäevak Sõõru
      Korraldaja:OK Ilves
      Kaart:2016038
        27.juuli 17:00
        15. Tartu neljapäevak Purtsi
        Korraldaja:OK Ilves
        Kaart:2015018
          03.august 17:00
          16. Tartu neljapäevak Reola
          Korraldaja:OK Ilves
          Kaart:2014004LK
            10.august 17:00
            17. Tartu neljapäevak Tartu Kesklinn
            Korraldaja:OK Ilves
            Rajameister:Kalle Kalm
            Kaart:2017003
              17.august 17:00
              18. Tartu neljapäevak Hatiku
              Korraldaja:OK Ilves
              Rajameister:Indrek Ümarik
              Kaart:2015034
                24.august 17:00
                19. Tartu neljapäevak Vitipalu
                Korraldaja:OK Ilves
                Rajameister:Kalle Kalm
                Kaart:2017006
                  31.august 17:00
                  20. Tartu neljapäevak Päidlapalu
                  Korraldaja:OK Ilves
                  Kaart:2013016
                    07.september 17:00
                    21. Tartu neljapäevak Ihaste
                    Korraldaja:OK Ilves
                    Kaart:2014019
                      14.september 17:00
                      22. Tartu neljapäevak Ülejõe
                      Korraldaja:OK Ilves
                        iCalender
                        KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 1.2 2015-1203 www.tak-soft.com