Teadete kalender 05.01.2022 (08:58)
Tere Kõigile!
 
Nagu eelmine aasta, proovime jätkata ühisregistreerimisega suurematele teatevõistlustele - Jüriöö, EMVd ja Jukola. Selleks ka tegin uue tabeli, mis on leitav sellelt lingilt mille saatsin klubi listi või kodulehel "Liikmete Materialid" alt. Palun sinna registreerida oma nimed dokumendis mainitud kuupäevaks (enamasti on selleks REEDE, mitte esmaspäev nagu o-spordis kombeks!!). Vastavalt end üles andnud osalejatele, registreerib klubi võistkonnad ise ja tasub osavõtu tasu. Vastutasuks, loodame teilt arvukat osalemist neil võistlustel ning abikätt meie klubi tegemistes!
 
Ning pange tähele, et JUKOLA odavam registreerimise tähtaeg on 30.01 !!! Palun sinna kõigil nimed kirjutada, kes on huvitatud osalemast (isegi kui kindlalt ei oska hetkel öelda). Siis saame vastava arvu võistkondi ära registreerida ning täpsed komplekteerimised Juuni algul teha.
 
Lisaks, on nüüd ka suusa-o EMV sprinditeade tabelisse lisatud! 
 
Ps. Kui dokumendi kasutuses on midagi ebaselget või midagi puudu/valesti, andke julgelt teada!
 
Okas päkka, 
Tauno Tiirats
OK Ilvese juhatuse liige

Koondislastele ja sinna pürgijatele 04.01.2022 (08:17)
Tere aktiivsed noored ja lapsevanemad, koondislased ja koondistesse pürgijad!
 
Et me klubina saaks kõiki meie liikmeid, kes soovivad koondisesse pürgida, aidata vajame korraks teiepoolset sisendit.
 
Seega kõik noored kuni (U23) ja täiskasvanud (MN21), kes on juba koondiste nimekirjas või üritavad sinna saada, palun saata mulle oma 2022 hooaja vastavad plaanid. Täpsemalt, mis koondiste võistlustel või laagrites plaanite osaleda?
Selle info põhjal saame paika panna klubi poolsed toetamise võimalused, individuaalseid lahendusi leida ning pakkuda lisa tuge rahastuse leidmiseks!
 
Seega palun kirjutada juhatusele nimekiri koondisega seotud plaanidest (isegi kui ei ole veel koondisesse valitud!). Peaks sisaldama: kuupäevi ja ürituste nimesid ning lisaks sportlase/vastutava kontaktandmeid (email, telefon). Kui see sisaldab võistlusi või laagreid, mis ei kuulu otseselt EOL koondise tegemistesse, palun see eraldi ära märkida ning eeldatav eelarve summa lisada (nt. iseseisev laager tiitlivõistluse maastikul vms.).
Lisan ka sellel kirjale eelarved ja koondiste plaanid (LISTIS), mis on EOLilt minuni jõudnud. (Kahjuks täiskasvanute orienteerumisjooksu koondise eelarvet, ei ole tänaseni meile edastatud.)
 
Vastav info ei ole lõplik, ning teame, et muutuseid plaanidesse tuleb alati. Arvestame sellega ja kohaneme! Hetkel oleks lihtsalt vaja teie eesmärkidest ülevaadet, et koos nende poole liikuma hakata!
 
Palun saata mulle vastav info hiljemalt 10.01!
 
Tänud ette ning edukat alanud võistlushooaega suusa-orienteerujatele ja jaksu suviseks hooajaks valmistujatele!
 
Okas päkka, 
Tauno Tiirats
OK Ilvese juhatuse liige