Hooajalõpetamine 27.10.2021 (12:13)
Tere kõigile
 
Nagu paljud võibolla juba märganud on Kenny ja Sven korraldamas minirogaini esimest etappi 6. novembril nimega Ilveste jaht (esimene osavõistlus). Lisan kutse ka allapoole. Tulge kindlasti osalema!
 
Lisaks sellele korraldab klubi kohe peale minirogaini pisikese hooaja lõpetamise ürituse. Toimub see Nuustaku Rantsos (https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1H7PTvRwFw0VG1QCKTaR-EHVysCOyhDiq&usp=sharingalgusega kell 16h.
Plaanis ei ole midagi erilist, hoiame pigem tagasihoidlikku joont. Eesmärgiks on korraks kokku saada arutada klubi asju ja nautida head seltskonda. Pole ju seda ammu saanud teha. Nagu eelnevatel kordadelgi, võiks iga osaleja võtta ise kaasa midagi söödavat mida kõigiga jagada!
 
!! Kestvat kriisi olukorda arvestades, võtsime juhatusega otsuse, et me ikkagi korraldame ühisürituse. Aga tingimuseks on, et osalus oleks vastavuses riigi poolt kehtestatud tingimustele, ehk osaleda saavad ainult kehtiva immuniseerimistõendiga klubi liikmed ilma ühegi haigusnähuta! Nii et palun arvestage sellega.  Hoiame üksteist!  !!
 
Ps. Kui kellegil on soovi mingit ettekannet või mängu läbi viia, andke julgelt teada!
 
Tulge, teeme sporti ja ajame juttu!

Okas päkka,
Tauno Tiirats
OK Ilvese juhatuse liige


Minirogain 27.10.2021 (12:07)
Kutse minirogainile:
 

Orienteerumisklubi Ilves kutsub uueks spordiaastaks ettevalmistusega alustama 6. novembril Kirikuküla-Päidlapalu-Paluveski maastikule.

Ees ootab rogainisarja “Ilveste jaht” 1. etapp.

Tegemist on 3 tunnise kontrollajaga rogainiga, mille võiks orienteerumiskaardi järgi liigitada täpisrogainiks. Kaart on 1:15 000 mõõtkavas ning tavaliste metsaorienteerumise leppemärkidega.

 

 Võistluskeskus asub Nuustaku Rantšos. Link keskuse ja parkimisvõimaluste asukohtadele: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1H7PTvRwFw0VG1QCKTaR-EHVysCOyhDiq&usp=sharing

 

!! Vastavalt hetkel kehtestatud reeglitele saavad osalema tulla AINULT Covid-19 immuniseerimistõendiga orienteerumishuvilised! Võimalusel saada eelnevalt Covid-19 immuniseerimistõend: toend@okilves.ee  . Või siis näita juba kohapeal võistluse sekretariaadis.

 

 Eelregistreerimine on avatud 3. novembri hilisõhtuni:

* Osport.ee keskkonnas - https://osport.ee/calendar/Event/18973

* Stebby keskkonnas - https://app.stebby.eu/event/5222

Täpsem lisainfo “jahihooaja" 1. etapi kohta: https://okilves.ee/rogain/2021 . Tule harjuta täpse o-kaardiga rogainimist!

 

 Orienteerumisklubi Ilves aktivistide nimel

Kenny Kivikas


EMV tulemused 13.09.2021 (11:19)
Kuutsemäel toimusid laupäeval Eesti meistrivõistlused tavarajal ja pühapäeval noorte- ja veteranide teates. Nii füüsiliselt kui ka tehniliselt nõudlikul maastikul nopiti omajagu medaleid.
 
EMV tavarada 11.09.21
N18 Brigitte Panker kuld
N65 Vaike Tomann hõbe
N70 Tiiu Kaasik kuld
N70 Leili Prans hõbe
N75 Ilona Vanaveski kuld
M21E Kenny Kivikas pronks
M45 Kaido Hallik hõbe
M50 Mati Tiit hõbe
M55 Indrek Ümarik kuld
M60 Tiit Tali kuld
M70 Arvo Kivikas kuld
 
EMV noorte ja veteranide teade 12.09.21:
M18-20: Emil Eensaar, Bert Joosep Panker, Brigitte Panker pronks
M45-50: Kaido Hallik, Arno Ruusalepp, Priit Pääslane kuld 
M65+: Avo Veermäe, Lembit Nöps, Arvo Kivikas pronks
N65+: Tiiu Kaasik, Vaike Tomann, Anne Arold hõbe
 
Õnnitleme!

Noorte ja veteranide teade 31.08.2021 (14:31)
Tere jälle
 
Esmalt soovin tänada kõiki, kes võtsid vaevaks esindada klubi meistrivõistlustel see nädalavahetus, nii teates kui individuaalselt. Meid oli palju, mis oli super! Loodan, et saite ka hea elamuse. Mina igatahes sain. Ning minu õnnitlused kõigile medalivõitjatele.
 
Aga kalender on armutu ning järgmine teatevõistlus on kiirelt lähenemas. Seekord, siis noorte ja veteranide teade. Seega, nagu ikka, lisage oma nimed juba tuttavasse dokumenti. Dokument on ka leitav liikmete materjalide hulgast. Proovime kõik nimed kirja saada reede õhtuks. Ning kui näete, et keegi võistkonnast puudu, proovige juba ise mitteregistreerunuid moosida ikka osalema. Ärge kartke nimesid kirja panna, isegi kui paistab et nagu kohe kohta ei olekski!!
 
Tavarajale, noored alla U23 registreerivad nagu ennem - ise registreerid end ära kirjutades märkmetesse 'Arve OK Ilvesele' ja võite ka teavitada Vaiket.

Küsimuste korral võtke ühendust.

Okas päkka,
Tauno

Päevakute korraldajad 09.06.2021 (09:32)

Päevakute hooaeg kogub tuure ning abikäed korraldamisel kuluks ära.

Saatsin klubi listi lingi tabelile, kuhu võivad soovijad ennast kirja panna. Oleme siis viisakad ja üksteise nimesid eest lahtrist ära ei kustuta :)

Üheskoos saame lahendada ka abikäte igasuguseid transpordimuresid. Nendest võiks mulle aegsasti teada anda.

 

Julgustan kõiki lapsevanemaid ja vanavanemaid ülesandeid ka koos lastega lahendama. Aastate jooksul on mitmed päris noored ilvesed päevakute korraldamisel kaasa löönud ning hästi ka hakkama saanud.

Miks mitte üheskoos ka rajameistrina kätt harjutada. Vormistuse osas tegutseb Sven ning me mõlemad saame ka omalt poolt nõuandeid anda.

Päevakud on väga hea koht erinevate ülesannete proovimiseks :)

 

Parimat

Kenny


< <