Lüh. tavarada, ühisstart
30.04.2022 Päidlapalu (Oliver Kütt)
Lühirada
01.05.2022 Päidlapalu (Oliver Kütt)
M8NR  M10NR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85 
N8NR  N10NR  N12  N14  N16  N18  N20  N21A  N21B  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 
ANR 
O3  O5 

Avatud NR
1. 1750m 6KP Etapi tulemus Etapid
2. 1470m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   511 Joosep Kraas                              EST 00:34.07  00:34.07 00:18.26(1) 00:15.41(1)   
   2.   515 Johanna Mia Vändrik       Mercury         EST 01:07.08    +33:01 00:36.18(2) 00:30.50(3)   
   3.   512 Katariina Käver           SK100           EST 01:29.38    +55:31 00:49.05(4) 00:40.33(4)   
   4.   513 Oskar Laos                Orvand          EST 01:36.16    +62:09 00:40.56(3) 00:55.20(6)   
   5.   510 Mirt Kaljur               Harju OK        EST 01:57.18    +83:11 00:56.08(5) 01:01.10(7)   
        514 Pihla Viidu                               EST Katk               Ei start    00:28.19(2)   
        516 Kiur Hallik                               EST Katk               Ei start    00:44.02(5)   
M10NR
1. 1750m 6KP Etapi tulemus Etapid
2. 1470m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   321 Holger Kruusmaa           Rakv            EST 00:24.42  00:24.42 00:13.42(1) 00:11.00(1)   
   2.   327 Christofer Valang         JOKA            EST 00:30.46     +6:04 00:15.32(2) 00:15.14(5)   
   3.   319 Karl Märten Aren          JOKA            EST 00:31.36     +6:54 00:16.46(4) 00:14.50(4)   
   4.   326 Sten Uiboupin                             EST 00:33.13     +8:31 00:16.44(3) 00:16.29(7)   
   5.   322 Ruud Laos                 Orvand          EST 00:34.12     +9:30 00:17.55(5) 00:16.17(6)   
   6.   323 Oliver Poopuu             JOKA            EST 00:35.03    +10:21 00:18.04(6) 00:16.59(8)   
   7.   320 Rico Hanimägi             Võru/Võru spord EST 00:49.39    +24:57 00:26.39(7) 00:23.00(9)   
        325 Joonatan Truusalu         Võru            EST Katk               Ei start    00:12.57(3)   
        324 August Truusalu           Võru            EST Katk               Ei start    00:11.56(2)   
M12
1. 2340m 9KP Etapi tulemus Etapid
2. 1550m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    54 Joosep Esta               HOK- Hiiumaa SK EST 00:37.29  00:37.29 00:20.55(2) 00:16.34(1)   
   2.    61 Martin Samorodni          HOK- Hiiumaa SK EST 00:38.07     +0:38 00:20.51(1) 00:17.16(3)   
   3.    57 Thomas Kruusmaa           Rakv            EST 00:40.05     +2:36 00:21.09(4) 00:18.56(4)   
   4.    53 Henrik Erm                TAOK            EST 00:40.22     +2:53 00:20.59(3) 00:19.23(5)   
   5.    59 Matis Mändmets            Kagu Biathlon   EST 00:40.54     +3:25 00:24.05(5) 00:16.49(2)   
   6.    56 Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa SK  EST 00:53.24    +15:55 00:31.57(7) 00:21.27(6)   
   7.    62 Joosep Tali               Harju OK        EST 00:54.40    +17:11 00:31.05(6) 00:23.35(7)   
   8.    58 Kerret Matto              Kobras          EST 01:06.42    +29:13 00:39.36(8) 00:27.06(9)   
   9.    64 Sebastian Veesaar         Võru/Võru spord EST 01:12.28    +34:59 00:43.16(9) 00:29.12(10   
         63 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder          EST Katk               Ei start    00:23.42(8)   
         60 Teodor Ruusalepp          Audentese SK    EST Tühist             Puuduv KP   00:47.32(11   
         55 Marten Hanimägi           Võru/Võru spord EST Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
M14
1. 3820m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 2060m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    75 Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:51.02  00:51.02 00:34.23(1) 00:16.39(1)   
   2.    72 Kardo Kutti               Harju OK        EST 00:57.31     +6:29 00:40.16(6) 00:17.15(2)   
   3.    78 Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:59.03     +8:01 00:38.15(4) 00:20.48(4)   
   4.    68 Andres Keernik            Tartu Katoliku  EST 01:01.00     +9:58 00:36.21(3) 00:24.39(5)   
   5.    70 Karel Kets                Kobras          EST 01:02.38    +11:36 00:35.52(2) 00:26.46(6)   
   6.    71 Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  EST 01:52.43    +61:41 01:15.27(9) 00:37.16(8)   
   7.    73 Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp EST 01:57.37    +66:35 01:15.06(8) 00:42.31(9)   
         74 Juhan Mahla               Peko            EST Katk               Ei start    00:46.31(10   
         77 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          EST Katk               Ei start    00:35.22(7)   
         66 Paul Aares Fjodorov       Peko            EST Tühist             00:38.29(5) Puuduv KP     
         69 Henri Kersna              Ilves           EST Tühist             Puuduv KP   00:19.35(3)   
         76 Artem Prykhodko           SRD             EST Tühist             Puuduv KP   01:09.57(11   
         67 Uku Joonas                Võru/Võru spord EST Tühist             00:40.58(7) Puuduv KP     
M16
1. 5290m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 2920m 9KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    88 Bert Joosep Panker        Ilves           EST 01:00.48  01:00.48 00:38.45(1) 00:22.03(1)   
   2.    87 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  EST 01:05.02     +4:14 00:40.18(2) 00:24.44(3)   
   3.    84 Markus Kaljur             Harju OK        EST 01:05.16     +4:28 00:42.01(3) 00:23.15(2)   
   4.    81 August Jakobson           Kobras          EST 01:07.29     +6:41 00:42.09(4) 00:25.20(4)   
   5.    82 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord EST 01:27.03    +26:15 00:55.47(6) 00:31.16(7)   
   6.    83 Rando Jaaksoo             Kobras          EST 01:28.30    +27:42 00:54.12(5) 00:34.18(8)   
   7.    89 Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 01:31.55    +31:07 01:00.51(8) 00:31.04(6)   
   8.    85 Erik Kersna               Ilves           EST 01:33.58    +33:10 01:06.42(9) 00:27.16(5)   
   9.    90 Märt Viidu                Võru/Haanja suu EST 01:53.33    +52:45 01:14.27(10 00:39.06(9)   
         86 Romet Kriks               LSF PT          EST Katk               01:00.49(7) Ei start      
         80 Markel Hanimägi           Võru/Võru spord EST Katk               ÜleAja      01:09.14(10   
M18
1. 6600m 14KP Etapi tulemus Etapid
2. 3320m 10KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   101 Ossi Priks                Rakv            EST 01:09.34  01:09.34 00:45.57(1) 00:23.37(1)   
   2.    92 Emil Eensaar              Ilves           EST 01:15.05     +5:31 00:48.24(4) 00:26.41(2)   
   3.    97 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST 01:15.33     +5:59 00:47.40(2) 00:27.53(3)   
   4.    99 Nansen Palo               Võru/Võru spord EST 01:16.32     +6:58 00:48.04(3) 00:28.28(5)   
   5.    96 Kurmet Kutti              Harju OK        EST 01:18.48     +9:14 00:49.08(5) 00:29.40(6)   
   6.    95 Chris Marcus Krahv        Tartu Katoliku  EST 01:23.20    +13:46 00:55.06(7) 00:28.14(4)   
   7.   100 Henri Perillus            JOKA            EST 01:37.31    +27:57 00:49.18(6) 00:48.13(7)   
   8.    98 Kaspar Mill               Võru/Võru spord EST 02:02.45    +53:11 01:03.53(8) 00:58.52(8)   
        103 Morten Ulp                                EST Katk               Ei start    01:14.02(9)   
        102 Rasmus Saare              Kobras          EST Katk               01:26.58(9) Ei start      
         94 Maarius Kotsulim          JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start      
         93 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start      
M20
1. 7340m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 4320m 14KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   105 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 01:19.32  01:19.32 00:49.15(1) 00:30.17(1)   
   2.   107 Mihkel Mahla              Peko            EST 01:41.29    +21:57 00:58.36(2) 00:42.53(3)   
   3.   106 Samuel Kolsar             Kobras          EST 01:52.55    +33:23 01:11.16(3) 00:41.39(2)   
        108 Vjatseslav Safonov        SRD             EST Tühist             Puuduv KP   00:51.05(4)   
        109 Jaan Viirmann             Põrgupõhja      EST Ei start           Ei start    Ei start      
M21A
1. 6570m 16KP Etapi tulemus Etapid
2. 3830m 11KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   111 Riho Klement              Kape            EST 01:49.33  01:49.33 01:02.33(2) 00:47.00(1)   
        113 Sixten Sild               Võru            EST Katk               00:59.29(1) Ei start      
        112 Sander Nahkor             TAOK            EST Katk               01:14.57(3) Ei start      
M21B
1. 4400m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 2050m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   116 Andis Ozols               Burkānciems     LAT 00:58.19  00:58.19 00:39.52(1) 00:18.27(1)   
   2.   115 Urmo Kiviselg             Kobras          EST 01:12.33    +14:14 00:49.44(2) 00:22.49(2)   
M21E
1. 9220m 17KP Etapi tulemus Etapid
2. 5040m 16KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    24 Martin Regborn            National Team   SWE 01:19.03  01:19.03 00:48.58(2) 00:30.05(3)   
   2.    13 Kenny Kivikas             Ilves           EST 01:19.46     +0:43 00:49.28(3) 00:30.18(4)   
   3.     4 Axel Granqvist            National Team   SWE 01:20.38     +1:35 00:48.54(1) 00:31.44(9)   
   4.     9 Simon Imark               National Team   SWE 01:21.01     +1:58 00:51.04(7) 00:29.57(2)   
   5.    21 August Mollén             National Team   SWE 01:22.18     +3:15 00:50.15(5) 00:32.03(10   
   6.     6 Simon Hector              National Team   SWE 01:22.46     +3:43 00:51.12(8) 00:31.34(6)   
   7.     1 Felix Axelsson            National Team   SWE 01:23.08     +4:05 00:49.55(4) 00:33.13(12   
   8.    29 Lauri Sild                Võru            EST 01:24.19     +5:16 00:51.28(9) 00:32.51(11   
   9.     8 Erik Herne                National Team   SWE 01:26.22     +7:19 00:54.46(10 00:31.36(8)   
  10.    26 Jens Rönnols              National Team   SWE 01:26.48     +7:45 00:55.14(11 00:31.34(6)   
  11.     7 Kristo Heinmann           Peko            EST 01:32.04    +13:01 00:55.55(12 00:36.09(18   
  12.    30 Uku-Laur Tali             Harju OK        EST 01:36.51    +17:48 01:00.08(13 00:36.43(20   
  13.    19 Reimo Liiv                SK100           EST 01:43.34    +24:31 01:04.08(16 00:39.26(26   
  14.    20 Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:43.58    +24:55 01:03.17(14 00:40.41(27   
  15.    23 Priit Randman             Rakv            EST 01:44.31    +25:28 01:05.40(17 00:38.51(25   
  16.    27 Andres Saetalu            Tammed          EST 01:45.38    +26:35 01:07.20(18 00:38.18(23   
  17.    15 Rasmus Kruusa             Kobras          EST 01:52.25    +33:22 01:09.32(20 00:42.53(30   
  18.    17 Kustu Künnapas            HOK             EST 01:53.27    +34:24 01:08.26(19 00:45.01(32   
  19.    14 Siim Klais                Võru            EST 01:54.41    +35:38 01:09.53(21 00:44.48(31   
  20.    12 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST 02:07.48    +48:45 01:20.13(23 00:47.35(33   
  21.    16 Alar Kume                 Võru            EST 02:08.37    +49:34 01:18.40(22 00:49.57(35   
  22.    28 Aleksandr Shved           SRD             EST 02:13.40    +54:37 01:25.50(24 00:47.50(34   
        352 Evert Leeuws                              BEL Katk               Ei start    00:33.46(13   
        353 Simon Krekels                             BEL Katk               Ei start    00:37.58(22   
        354 Francois Van Der Ouderaa                  BEL Katk               Ei start    00:33.49(14   
        355 Tom Drygalski                             BEL Katk               Ei start    00:56.59(36   
        356 Michael Van Baelen                        BEL Katk               Ei start    00:34.02(15   
         25 Albin Ridefelt            National Team   SWE Katk               00:50.22(6) Katk          
          3 Kiur Erik Eensaar         Tammed          EST Katk               Ei start    00:38.36(24   
         10 Mihkel Järveoja           Kobras          EST Katk               Ei start    00:42.22(28   
          2 Gustav Bergman            National Team   SWE Katk               Ei start    00:28.16(1)   
          5 Kevin Hallop              Peko            EST Katk               Ei start    00:42.46(29   
         18 Tõnis Laugesaar           Rakvere OK      EST Katk               Ei start    00:37.46(21   
         31 Reigo Teervalt            Peko            EST Katk               Ei start    00:36.16(19   
         32 Jaagup Truusalu           Võru            EST Katk               Ei start    00:36.01(17   
         34 Emil Granqvist            National Team   SWE Katk               Ei start    00:31.06(5)   
         35 Ats Sõnajalg              Harju OK        EST Katk               01:03.55(15 Ei start      
        351 Mathias Blaise                            BEL Katk               Ei start    00:34.23(16   
         22 Markus Puusepp            Võru            EST Ei start           Ei start    Ei start      
         33 Varu 1                    Ilves           EST Ei start           Ei start    Ei start      
         11 Kaur Kase                 Võru            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M35
1. 8020m 14KP Etapi tulemus Etapid
2. 4320m 14KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   118 Rain Jaaksoo              Kobras          EST 02:02.03  02:02.03 01:11.09(1) 00:50.54(1)   
   2.   122 Taivo Tali                Harju OK        EST 02:20.54    +18:51 01:23.55(3) 00:56.59(2)   
   3.   121 Michael Raer              SRD             EST 02:31.12    +29:09 01:33.41(5) 00:57.31(3)   
        120 Priit Pikk                TTÜ             EST Katk               01:32.37(4) Ei start      
        119 Janek Kähr                Kobras          EST Tühist             01:11.38(2) Puuduv KP     
M40
1. 7240m 14KP Etapi tulemus Etapid
2. 4270m 13KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   128 Andreas Kraas             Tammed          EST 01:20.27  01:20.27 00:49.08(1) 00:31.19(1)   
   2.   133 Madis Osjamets            Tammed          EST 01:32.09    +11:42 00:52.31(4) 00:39.38(3)   
   3.   127 Kaarel Kallas             JOKA            EST 01:37.30    +17:03 00:56.38(6) 00:40.52(4)   
   4.   125 Aares Fjodorov            Otepää          EST 01:43.19    +22:52 00:55.15(5) 00:48.04(5)   
   5.   134 Valerii Prosolkov         OK Azimuts      UKR 02:08.22    +47:55 01:17.58(9) 00:50.24(6)   
        126 Erko Jakobson             Kobras          EST Katk               01:02.27(7) Ei start      
        129 Olle Kärner               Rakv            EST Katk               00:52.03(3) Ei start      
        132 Marek Nõmm                Tammed          EST Katk               00:49.08(1) Ei start      
        124 Arti Albert               Kobras          EST Katk               Ei start    00:34.29(2)   
        130 Hannes Luidalepp          OK Laktaat      EST Tühist             01:08.58(8) Puuduv KP     
        131 Mati Mägi                 HOK             EST Ei start           Ei start    Ei start      
M45
1. 6570m 16KP Etapi tulemus Etapid
2. 3790m 14KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   141 Mati Korrol               Mercury         EST 01:23.42  01:23.42 00:49.58(1) 00:33.44(1)   
   2.   139 Tanel Kannel              Rae             EST 01:26.23     +2:41 00:50.10(2) 00:36.13(3)   
   3.   138 Kaupo Järve               LSF PT          EST 01:35.32    +11:50 00:56.49(6) 00:38.43(6)   
   4.   140 Tarmo Klaar               Mercury         EST 01:35.45    +12:03 00:57.52(7) 00:37.53(4)   
   5.   149 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  EST 01:36.54    +13:12 00:58.27(8) 00:38.27(5)   
   6.   145 Mait Mändmets             Rae             EST 01:37.17    +13:35 00:54.20(3) 00:42.57(9)   
   7.   137 Tanel Esta                HOK             EST 01:45.23    +21:41 01:05.30(9) 00:39.53(7)   
   8.   148 Lauri Tarlap              LSF PT          EST 01:46.54    +23:12 00:54.24(4) 00:52.30(10   
   9.   146 Rünno Sulg                LSF PT          EST 02:22.53    +59:11 01:22.49(10 01:00.04(11   
  10.   147 Ivo Tamm                  Tartu           EST 02:51.36    +87:54 01:31.13(11 01:20.23(12   
  11.   143 Andres Käver              SK100           EST 02:55.13    +91:31 01:33.56(12 01:21.17(13   
        136 Gatis Dzerve              Kapa OK         LAT Katk               Ei start    00:34.31(2)   
        144 Indrek Mahla              Peko            EST Katk               Ei start    00:42.20(8)   
        142 Erki Kriks                LSF PT          EST Katk               00:54.42(5) Ei start      
M50
1. 5830m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 3400m 11KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   152 Randy Korb                Peko            EST 01:10.28  01:10.28 00:42.20(1) 00:28.08(1)   
   2.   153 Kuno Rooba                Rakv            EST 01:23.39    +13:11 00:51.00(3) 00:32.39(2)   
   3.   155 Meelis Zimmermann         Kape            EST 01:24.35    +14:07 00:51.31(4) 00:33.04(3)   
   4.   151 Mart Koppel               Tartu Katoliku  EST 01:24.41    +14:13 00:49.29(2) 00:35.12(4)   
        154 Priit Talu                West            EST Katk               00:54.18(5) Ei start      
M55
1. 5290m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 3400m 11KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   160 Raivo Panker              Mercury         EST 01:36.20  01:36.20 00:55.21(2) 00:40.59(2)   
   2.   164 Priit Truusalu            Kape            EST 01:43.39     +7:19 00:56.06(3) 00:47.33(4)   
   3.   157 Indrek Jentson            Kape            EST 01:43.42     +7:22 00:56.29(5) 00:47.13(3)   
   4.   159 Eerik Lossmann            TTÜ SK          EST 01:48.22    +12:02 00:59.40(7) 00:48.42(5)   
        156 Meelis Atonen             Lehola          EST Katk               01:36.22(8) Ei start      
        158 Lauri Leppik              TAOK            EST Katk               Ei start    00:40.11(1)   
        161 Einar Raudkepp            Peko            EST Katk               00:56.26(4) Ei start      
        163 Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST Katk               00:53.41(1) Ei start      
        162 Sergei Shved              SRD             EST Tühist             00:57.14(6) Puuduv KP     
M60
1. 5290m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 2920m 9KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   167 Mart Külvik                               EST 01:07.57  01:07.57 00:42.58(1) 00:24.59(1)   
   2.   173 Tiit Tali                 Ilves           EST 01:09.09     +1:12 00:44.09(2) 00:25.00(2)   
   3.   166 Maido Kaljur              Harju OK        EST 01:17.11     +9:14 00:50.46(3) 00:26.25(3)   
   4.   170 Andres Talver             Mercury         EST 01:23.06    +15:09 00:54.05(4) 00:29.01(4)   
   5.   168 Urmas Laev                Mercury         EST 01:35.51    +27:54 01:00.52(6) 00:34.59(6)   
   6.   172 Andrus Rämmann            Koop            EST 01:36.23    +28:26 00:55.43(5) 00:40.40(7)   
   7.   169 Urmas Lips                Koop            EST 01:50.43    +42:46 01:16.09(8) 00:34.34(5)   
        171 Raul Olesk                Kobras          EST Katk               01:02.21(7) Ei start      
M65
1. 4250m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 2280m 9KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   178 Jarmo Lehto               VeVe            FIN 01:12.55  01:12.55 00:47.49(1) 00:25.06(1)   
   2.   182 Jüri Rokko                Jõhvikas        EST 01:15.51     +2:56 00:49.48(2) 00:26.03(3)   
   3.   181 Anti Parik                Otepää SK       EST 01:16.26     +3:31 00:50.49(3) 00:25.37(2)   
   4.   184 Tõnu Sikkal               Kobras          EST 01:25.15    +12:20 00:56.51(4) 00:28.24(5)   
   5.   185 Heini Tammik              Kape            EST 01:25.40    +12:45 00:59.01(6) 00:26.39(4)   
   6.   180 Jüri Merirand             Otepää          EST 01:28.01    +15:06 00:59.07(7) 00:28.54(6)   
   7.   177 Tauno Kure                Kape            EST 01:32.26    +19:31 01:02.32(8) 00:29.54(7)   
   8.   183 Rein Rooni                Orvand          EST 02:12.09    +59:14 01:27.28(10 00:44.41(10   
        186 Kalju Vaikjärv            Vunder          EST Katk               Ei start    00:33.24(8)   
        175 Ahto Karu                 JOKA            EST Katk               00:59.00(5) Ei start      
        176 Sulev Kõiv                Otepää          EST Katk               01:10.25(9) Ei start      
        179 Udo Lüüs                  Ilves           EST Katk               Ei start    00:34.05(9)   
M70
1. 3580m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 2280m 9KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   193 Rein Unt                  TON             EST 01:03.08  01:03.08 00:39.04(1) 00:24.04(2)   
   2.   192 Tiit Tatter               TON             EST 01:06.00     +2:52 00:44.31(2) 00:21.29(1)   
   3.   188 Riho Männi                Lehola          EST 01:10.32     +7:24 00:44.35(3) 00:25.57(3)   
   4.   191 Mati Ojandu                               EST 01:17.40    +14:32 00:50.29(4) 00:27.11(4)   
   5.   190 Lembit Nöps               Ilves           EST 01:25.18    +22:10 00:55.09(5) 00:30.09(5)   
   6.   189 Kalle Nelk                Tammed          EST 01:26.46    +23:38 00:55.57(6) 00:30.49(6)   
M75
1. 2720m 8KP Etapi tulemus Etapid
2. 1830m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   195 Rafael Gordon             Võru            EST 00:58.49  00:58.49 00:35.03(1) 00:23.46(2)   
   2.   196 Peep Koppel               Koop            EST 01:04.53     +6:04 00:42.08(2) 00:22.45(1)   
   3.   197 Mati Poom                 TON             EST 01:20.01    +21:12 00:45.24(4) 00:34.37(3)   
   4.   199 Esa Tarkiainen            SU-Se           FIN 01:24.38    +25:49 00:43.42(3) 00:40.56(4)   
   5.   198 Ants Tamm                 TON             EST 01:29.19    +30:30 00:47.25(5) 00:41.54(5)   
M80
1. 2720m 8KP Etapi tulemus Etapid
2. 1830m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   203 Mihhail Taivere           Kape            EST 01:04.30  01:04.30 00:39.23(1) 00:25.07(1)   
   2.   201 Olavi Heinonen            Karkki-Rasti    FIN 01:10.29     +5:59 00:43.06(2) 00:27.23(2)   
   3.   202 Nikolai Kuha              Kape            EST 01:36.55    +32:25 01:02.46(3) 00:34.09(3)   
M85
1. 2720m 8KP Etapi tulemus Etapid
2. 1830m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   205 Endel Remmet              Kape            EST 01:15.37  01:15.37 00:43.32(1) 00:32.05(1)   
M8NR
1. 1750m 6KP Etapi tulemus Etapid
2. 1470m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   336 Albert Vidder             Põlva Spordikoo EST 00:25.17  00:25.17 00:13.40(2) 00:11.37(1)   
   2.   330 Robin Kaljur              Harju OK        EST 00:25.36     +0:19 00:13.35(1) 00:12.01(2)   
   3.   329 Romet Kaljur              Harju OK        EST 00:26.57     +1:40 00:14.10(3) 00:12.47(3)   
   4.   334 Robin Vakrõõm             SRD             EST 00:33.24     +8:07 00:16.48(4) 00:16.36(4)   
   5.   331 Karl Laos                 Orvand          EST 00:33.32     +8:15 00:16.56(5) 00:16.36(4)   
   6.   333 Matvei Shved              SRD             EST 00:46.36    +21:19 00:25.22(7) 00:21.14(6)   
   7.   335 Stig Veesaar              Võru            EST 00:51.08    +25:51 00:22.44(6) 00:28.24(8)   
   8.   332 Taavi Laos                Orvand          EST 00:53.22    +28:05 00:25.27(8) 00:27.55(7)   
N10NR
1. 1750m 6KP Etapi tulemus Etapid
2. 1470m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   341 Miina Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  EST 00:28.45  00:28.45 00:15.32(2) 00:13.13(2)   
   2.   343 Karoliine Oja             Kobras          EST 00:29.39     +0:54 00:15.20(1) 00:14.19(3)   
   3.   338 Roberta Aibast            Tartu Katoliku  EST 00:30.36     +1:51 00:18.06(4) 00:12.30(1)   
   4.   339 Helena Erm                Võru            EST 00:33.07     +4:22 00:17.22(3) 00:15.45(4)   
   5.   344 Inger Ojandu              Tartu Katoliku  EST 00:37.14     +8:29 00:18.55(5) 00:18.19(6)   
   6.   342 Gerty-Ly Lebedev          Otepää          EST 00:41.50    +13:05 00:24.54(6) 00:16.56(5)   
        340 Helen Hunt                Peko            EST Ei start           Ei start    Ei start      
        345 Emma Uibo                 Peko            EST Ei start           Ei start    Ei start      
N12
1. 2340m 9KP Etapi tulemus Etapid
2. 1550m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   208 Mia Esta                  HOK- Hiiumaa SK EST 00:42.17  00:42.17 00:27.51(1) 00:14.26(1)   
   2.   207 Annaliisa Aren            JOKA            EST 00:55.38    +13:21 00:37.10(3) 00:18.28(2)   
   3.   211 Saskia Lätt               Kobras          EST 00:57.17    +15:00 00:37.24(6) 00:19.53(3)   
   4.   209 Maria Kaljur              Harju OK        EST 00:57.37    +15:20 00:37.11(4) 00:20.26(4)   
   5.   214 Johanna Trei              HOK- Hiiumaa SK EST 01:05.10    +22:53 00:37.15(5) 00:27.55(5)   
        210 Mariel Kriks              LSF PT          EST Katk               00:37.03(2) Ei start      
        213 Iiris Timma               Peko            EST Ei start           Ei start    Ei start      
        212 Susanna Oras              Kobras          EST Ei start           Ei start    Ei start      
        215 Johanna Viilukas          HOK- Hiiumaa SK EST Ei start           Ei start    Ei start      
N14
1. 3060m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 1920m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   225 Anett Liisa Parts         JOKA            EST 00:41.42  00:41.42 00:24.51(1) 00:16.51(1)   
   2.   221 Grete Johanna Korb        Peko            EST 00:42.33     +0:51 00:25.01(3) 00:17.32(2)   
   3.   224 Maarja Oras               Kobras          EST 00:45.57     +4:15 00:27.51(5) 00:18.06(3)   
   4.   219 Liis-Marie Kaljur         Harju OK        EST 00:46.31     +4:49 00:25.53(4) 00:20.38(8)   
   5.   222 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa SK  EST 00:48.23     +6:41 00:29.50(7) 00:18.33(5)   
   6.   220 Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:49.02     +7:20 00:29.32(6) 00:19.30(7)   
   7.   223 Johanna Oras              Kobras          EST 00:50.49     +9:07 00:32.33(8) 00:18.16(4)   
   8.   218 Sofia Bogatsova           SRD             EST 01:20.53    +39:11 01:02.03(9) 00:18.50(6)   
        217 Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   EST Katk               00:24.52(2) Ei start      
N16
1. 3820m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 2060m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   229 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  EST 00:48.47  00:48.47 00:33.39(1) 00:15.08(1)   
   2.   233 Mariann Zernant           Ilves           EST 00:52.16     +3:29 00:34.01(2) 00:18.15(2)   
   3.   228 Laura-Liis Kaljur         Harju OK        EST 00:54.47     +6:00 00:36.29(3) 00:18.18(3)   
   4.   231 Viola Nikitina            SRD             EST 00:57.52     +9:05 00:38.18(4) 00:19.34(4)   
   5.   232 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  EST 01:02.43    +13:56 00:42.22(5) 00:20.21(5)   
   6.   227 Marta Joonas              Võru/Võru spord EST 01:19.30    +30:43 00:51.29(6) 00:28.01(7)   
   7.   230 Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord EST 01:39.04    +50:17 01:14.00(7) 00:25.04(6)   
   8.   234 Kätlin Mast               HOK             EST 02:18.33    +89:46 01:21.44(8) 00:56.49(8)   
N18
1. 4510m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 2910m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   239 Brigitte Panker           Ilves           EST 01:03.30  01:03.30 00:38.57(1) 00:24.33(1)   
   2.   237 Liis-Marii Kaso           Rakv            EST 01:09.43     +6:13 00:39.35(2) 00:30.08(3)   
   3.   241 Birgit Rõõm               Ilves           EST 01:17.34    +14:04 00:43.23(3) 00:34.11(4)   
   4.   236 Maria Eller               HOK             EST 01:21.28    +17:58 00:54.58(4) 00:26.30(2)   
   5.   240 Kersti Põldsalu           Käbi            EST 01:53.55    +50:25 01:01.01(5) 00:52.54(5)   
        238 Karoliina Kets            Kobras          EST Katk               01:05.42(6) Ei start      
N20
1. 5030m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 3070m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   245 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 01:20.12  01:20.12 00:49.29(1) 00:30.43(1)   
   2.   243 Emma Joonas               Võru/Võru spord EST 01:25.27     +5:15 00:53.43(2) 00:31.44(2)   
   3.   244 Eliise Kesküla            HOK             EST 01:35.09    +14:57 00:59.35(3) 00:35.34(3)   
N21A
1. 4370m 15KP Etapi tulemus Etapid
2. 2520m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   248 Liina Vesilind            SRD             EST 01:29.18  01:29.18 01:01.12(1) 00:28.06(2)   
   2.   247 Maigi Mäela               Kobras          EST 01:45.04    +15:46 01:07.04(2) 00:38.00(3)   
        249 Marili Zimmermann         Kape            EST Katk               Ei start    00:26.12(1)   
N21B
1. 3060m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 1920m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   250 Geivi Lember              SOK             EST 00:59.27  00:59.27 00:37.56(1) 00:21.31(2)   
        251 Kaidi Ruusalepp           Kobras          EST Katk               Ei start    00:21.13(1)   
N21E
1. 6830m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 4270m 13KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    51 Johanna Öberg             National Team   SWE 01:17.04  01:17.04 00:47.25(2) 00:29.39(1)   
   2.    45 Andrea Svensson           National Team   SWE 01:21.16     +4:12 00:48.51(3) 00:32.25(2)   
   3.    37 Tilde Backlund            National Team   SWE 01:21.31     +4:27 00:47.08(1) 00:34.23(5)   
   4.    36 Klara Axelsson            National Team   SWE 01:23.56     +6:52 00:50.04(4) 00:33.52(4)   
   5.    50 Frida Vikström            National Team   SWE 01:26.27     +9:23 00:52.37(6) 00:33.50(3)   
   6.    46 Ellinor Tjernlund         National Team   SWE 01:26.32     +9:28 00:50.39(5) 00:35.53(6)   
   7.    39 Erica Edman               National Team   SWE 01:29.34    +12:30 00:53.33(8) 00:36.01(7)   
   8.    41 Kadri Kadakas             Mercury         EST 01:47.26    +30:22 01:02.29(10 00:44.57(12   
   9.    43 Madli-Johanna Maidla      Kobras          EST 01:51.39    +34:35 01:07.36(11 00:44.03(11   
  10.    42 Kätlin Regiina Kirjanen   TAOK            EST 02:16.06    +59:02 01:19.37(12 00:56.29(15   
        357 Ems Desmul                                BEL Katk               Ei start    00:42.18(10   
        358 Marine Sillien                            BEL Katk               Ei start    00:39.57(9)   
        359 Lucie Arno                                BEL Katk               Ei start    00:38.53(8)   
         48 Teele Tšoba               Tammed          EST Katk               Ei start    00:46.02(13   
         49 Laura Vike                Kapa OK         LAT Katk               00:53.28(7) Ei start      
         40 Eleri Hirv                Võru            EST Katk               00:53.47(9) Ei start      
         47 Eva-Maria Truusalu        Võru            EST Katk               Ei start    00:50.41(14   
         44 Varu 2                                    EST Ei start           Ei start    Ei start      
         38 Petrina Costermans        National Team   SWE Ei start           Ei start    Ei start      
N35
1. 5030m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 3070m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   255 Merike Vanjuk             Kape            EST 01:11.47  01:11.47 00:42.58(1) 00:28.49(1)   
   2.   253 Annika Rihma              Kobras          EST 01:25.08    +13:21 00:55.09(3) 00:29.59(2)   
   3.   254 Kati Rooni                Orvand          EST 01:29.50    +18:03 00:59.13(4) 00:30.37(3)   
   4.   256 Pille Vinne               Kobras          EST 01:39.53    +28:06 00:53.12(2) 00:46.41(4)   
N40
1. 4510m 12KP Etapi tulemus Etapid
2. 2910m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   259 Tuuli Erm                 Võru            EST 01:33.01  01:33.01 01:00.21(5) 00:32.40(1)   
   2.   261 Kersti Jääger             TÜ              EST 01:33.41     +0:40 01:00.10(4) 00:33.31(2)   
   3.   260 Ülle Hollo                Võru            EST 01:35.01     +2:00 00:58.55(2) 00:36.06(4)   
   4.   262 Anu Käver                 SK100           EST 01:36.42     +3:41 00:58.10(1) 00:38.32(5)   
   5.   263 Katrin Lemsalu            Tartu Katoliku  EST 01:45.15    +12:14 01:00.04(3) 00:45.11(6)   
        258 Kadri Limberg             LSF PT          EST Katk               Ei start    00:34.19(3)   
        264 Kadri Part                Võru SK         EST Tühist             Puuduv KP   01:06.49(7)   
N45
1. 4370m 15KP Etapi tulemus Etapid
2. 2520m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   267 Jana Kink                 Kape            EST 01:11.46  01:11.46 00:47.15(1) 00:24.31(1)   
   2.   266 Edit Kannel               Norma           EST 01:25.14    +13:28 00:54.30(2) 00:30.44(2)   
   3.   268 Inga Lips                 Koop            EST 01:42.26    +30:40 01:03.06(3) 00:39.20(4)   
   4.   269 Herje Aibast              Ilves           EST 01:43.15    +31:29 01:04.29(4) 00:38.46(3)   
        265 Ruth Esta                 HOK             EST Katk               ÜleAja      00:41.42(5)   
N50
1. 3580m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 2410m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   270 Maari Idnurm              TON             EST 01:07.58  01:07.58 00:43.48(1) 00:24.10(1)   
   2.   271 Maris Roosipuu            TON             EST 01:13.10     +5:12 00:47.10(4) 00:26.00(2)   
   3.   275 Anneli Aas                TON             EST 01:14.13     +6:15 00:46.05(2) 00:28.08(4)   
   4.   273 Siiri Vallner                             EST 01:16.20     +8:22 00:48.16(5) 00:28.04(3)   
   5.   274 Made Vares                Suusahullud     EST 01:16.59     +9:01 00:46.47(3) 00:30.12(5)   
   6.   272 Ella Shved                SRD             EST 01:28.34    +20:36 00:54.26(6) 00:34.08(6)   
N55
1. 3150m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 2180m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   287 Anneli Rämmann            Koop            EST 00:54.44  00:54.44 00:31.34(1) 00:23.10(1)   
   2.   277 Airi Alnek                Võru            EST 00:55.47     +1:03 00:31.52(2) 00:23.55(3)   
   3.   283 Lea Leppik                TAOK            EST 00:55.50     +1:06 00:32.07(3) 00:23.43(2)   
   4.   284 Aari Talver               Mercury         EST 01:03.10     +8:26 00:35.05(4) 00:28.05(4)   
   5.   285 Merike Paapson            TON             EST 01:08.26    +13:42 00:39.58(5) 00:28.28(5)   
   6.   288 Esta Tamm                 Võru            EST 01:09.36    +14:52 00:40.25(7) 00:29.11(7)   
   7.   282 Ellen Lembra                              EST 01:12.05    +17:21 00:41.34(8) 00:30.31(8)   
   8.   278 Helve Kansi               HOK             EST 01:12.56    +18:12 00:40.23(6) 00:32.33(12   
   9.   281 Elina Lasseron            JOKA            EST 01:13.18    +18:34 00:41.38(9) 00:31.40(11   
  10.   280 Riina Laev                Mercury         EST 01:16.04    +21:20 00:47.11(10 00:28.53(6)   
  11.   279 Meeli Kerem               TON             EST 01:21.11    +26:27 00:49.56(12 00:31.15(9)   
  12.   286 Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:21.20    +26:36 00:49.53(11 00:31.27(10   
N60
1. 3150m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 2180m 8KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   291 Marika Kirsspuu           TAOK            EST 01:05.15  01:05.15 00:37.19(2) 00:27.56(1)   
   2.   296 Saima Värton              Kobras          EST 01:05.58     +0:43 00:36.42(1) 00:29.16(2)   
   3.   294 Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:26.57    +21:42 00:48.53(4) 00:38.04(5)   
   3.   295 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        EST 01:26.57    +21:42 00:54.43(6) 00:32.14(3)   
   5.   292 Maire Kure                Kape            EST 01:27.16    +22:01 00:49.34(5) 00:37.42(4)   
   6.   290 Pille Illak               Otepää          EST 01:29.18    +24:03 00:48.38(3) 00:40.40(6)   
        293 Merike Mändsoo            TON             EST Tühist             Puuduv KP   00:44.01(7)   
N65
1. 2840m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 1990m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   300 Siiri Poopuu              JOKA            EST 00:53.35  00:53.35 00:31.09(1) 00:22.26(1)   
   2.   298 Anne Arold                Ilves           EST 00:56.20     +2:45 00:31.51(2) 00:24.29(2)   
   3.   303 Maire Limberg             Rakv            EST 00:59.42     +6:07 00:33.49(3) 00:25.53(3)   
   4.   299 Ulla Lehto                VeVe            FIN 01:16.07    +22:32 00:47.12(4) 00:28.55(6)   
   5.   301 Lea Tusis                 JOKA            EST 01:25.31    +31:56 00:57.29(5) 00:28.02(5)   
        302 Anne Vaikjärv             Vunder          EST Katk               Ei start    00:26.56(4)   
N70
1. 2280m 9KP Etapi tulemus Etapid
2. 1700m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   306 Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:52.08  00:52.08 00:30.49(1) 00:21.19(1)   
   2.   304 Niina Karnit              SRD             EST 00:58.31     +6:23 00:31.06(3) 00:27.25(3)   
   3.   305 Riina Kivikas             Ilves           EST 00:58.56     +6:48 00:32.48(4) 00:26.08(2)   
   4.   309 Sirpa Tarkiainen          SU-Se           FIN 01:38.14    +46:06 00:53.57(5) 00:44.17(4)   
        308 Liivi Parik               Otepää SK       EST Tühist             00:31.02(2) Puuduv KP     
        307 Mare Leis                 Ilves           EST Ei start           Ei start    Ei start      
        310 Hille Tasa                Tammed          EST Ei start           Ei start    Ei start      
N75
1. 2280m 9KP Etapi tulemus Etapid
2. 1700m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   313 Kaie Kivila               Ilves           EST 01:19.23  01:19.23 00:43.58(2) 00:35.25(1)   
        312 Anne Jundas               Jõhvikas        EST Katk               00:39.42(1) Ei start      
N80
1. 2280m 9KP Etapi tulemus Etapid
2. 1700m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   316 Ilona Vanaveski           Ilves           EST 01:19.39  01:19.39 00:44.49(1) 00:34.50(1)   
   2.   315 Maie Abram                Ilves           EST 01:41.33    +21:54 00:50.09(2) 00:51.24(2)   
N8NR
1. 1750m 6KP Etapi tulemus Etapid
2. 1470m 7KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   347 Teele Uiboupin                            EST 00:33.08  00:33.08 00:16.59(1) 00:16.09(1)   
   2.   349 Isabel Marii Vändrik      Mercury         EST 00:35.02     +1:54 00:17.41(2) 00:17.21(2)   
   3.   348 Marit Vaher               Tartu Katoliku  EST 00:37.46     +4:38 00:19.16(3) 00:18.30(3)   
Avatud 3km
1. 3150m 11KP Etapi tulemus Etapid
2. 2920m 10KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   531 Uku Rooni                 Orvand          EST 01:03.37  01:03.37 00:36.37(1) 00:27.00(1)   
   2.   530 Triinu Rooni                              EST 01:11.17     +7:40 00:37.20(2) 00:33.57(3)   
   3.   533 Sarmite Sild              Võru OK         EST 01:29.02    +25:25 00:46.23(5) 00:42.39(5)   
        532 Kadi-Liis Minn            JOKA            EST Katk               00:39.55(3) Ei start      
        534 Taavi Tänav                               EST Katk               00:53.45(6) Ei start      
        535 Merilin Vahtra            Harju OK        EST Katk               01:41.18(7) Ei start      
        536 Tõnis Erm                 TAOK            EST Katk               Ei start    00:27.22(2)   
        537 Tiina Oras                                EST Katk               Ei start    00:40.13(4)   
        539 Edith Madalik             Peko            EST Katk               00:40.11(4) Ei start      
Avatud 5km
1. 4910m 13KP Etapi tulemus Etapid
2. 4790m 15KP Etapi tulemus Etapid
Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   563 Märt Maripuu              HOK             EST 02:00.18  02:00.18 01:08.29(2) 00:51.49(2)   
   2.   560 ÜLle Pellja               JOKA            EST 02:09.50     +9:32 01:12.52(6) 00:56.58(3)   
   3.   559 Raivo Pellja              JOKA            EST 02:09.53     +9:35 01:12.53(7) 00:57.00(4)   
   4.   555 Pilvi-Heli Vettik         JOKA            EST 02:27.07    +26:49 01:15.18(8) 01:11.49(5)   
   5.   553 Epp Voitka                Võru SK         EST 02:38.56    +38:38 01:25.53(9) 01:13.03(6)   
        556 Tiina Kagilanski          TON             EST Katk               01:59.37(12 Ei start      
        557 Jaan Metsa                                EST Katk               01:59.15(11 Ei start      
        558 Raiden Metsa                              EST Katk               01:59.09(10 Ei start      
        551 Mart Jakobson             Harju OK        EST Katk               01:09.53(3) Ei start      
        554 Ragnar Liblik                             EST Katk               Katk        Ei start      
        561 Tiit Tähnas               JOKA            EST Katk               00:39.17(1) Ei start      
        562 Ken Raav                  Võru            EST Katk               01:10.49(4) Ei start      
        552 Silja Olesk               Kobras          EST Katk               01:10.58(5) Ei start      
        564 Aare Limberg              Rakvere OK      EST Katk               Ei start    01:13.46(7)   
        565 Ats Uiboupin              Võru            EST Katk               Ei start    00:48.03(1)   
Tak-Soft (Tarmo Klaar)
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 01.05.2022 22:26:27