Päevakute korraldajad 09.06.2021 (09:32)

Päevakute hooaeg kogub tuure ning abikäed korraldamisel kuluks ära.

Saatsin klubi listi lingi tabelile, kuhu võivad soovijad ennast kirja panna. Oleme siis viisakad ja üksteise nimesid eest lahtrist ära ei kustuta :)

Üheskoos saame lahendada ka abikäte igasuguseid transpordimuresid. Nendest võiks mulle aegsasti teada anda.

 

Julgustan kõiki lapsevanemaid ja vanavanemaid ülesandeid ka koos lastega lahendama. Aastate jooksul on mitmed päris noored ilvesed päevakute korraldamisel kaasa löönud ning hästi ka hakkama saanud.

Miks mitte üheskoos ka rajameistrina kätt harjutada. Vormistuse osas tegutseb Sven ning me mõlemad saame ka omalt poolt nõuandeid anda.

Päevakud on väga hea koht erinevate ülesannete proovimiseks :)

 

Parimat

Kenny


Põhiklassi teatevõistkonnad 08.06.2021 (14:55)

Esimesed EMV stardid lähenevad. On aeg hakata mõtlema põhiklassi teatevõistkondade peale. Nagu eelnevalt kuulutatud, klubi tasub teatevõistkondade osalustasu (ja registreerib võistkonnad ise). Selleks kirjutada oma nimi, või juba komplekteeritud võistkond, listi saadetud dokumenti või leia see "Liikmete materjalide" altTähtajaks on see reede 11.06!

Maastik on huvitav ja Tartule ligidal. Ära kõhkle, tule osalema, teated on vahvad. Tulemusele orienteeritud ei ole (va. esindusvõistkond), pigem ikka naudime head seltskonda ja orienteerumist ennast. Nii, et kui oled ka noor põhiklassile lähenemas või ammu juba põhiklassist väljas, tule ikka! 

Okas päkka,

Ok Ilvese juhatus 


Teated ja noorte EMV toetused 08.06.2021 (14:54)

Teated on alati klubile olnud tähtsad. Seega nagu meil juba varasemalt kombeks, tasub EMV teatevõistlustel (ja Jukolal) osalemistasu klubi, olenemata vanusest. Tingimuseks on, et 3 päeva enne registreemise tähtpäeva on kõik osaleda soovijad ennast kirja pannud vastavasse dokumenti, mis on leitav "Liikmete materjalide" lingi kaudu (sama lehe jalutsis). Kui on juba võistkond teada, võite kogu võistkonna kirjutada (ka. järjestuse). Kellel ei ole oma võistkond veel teada saavad end vabalt ise positsioneerida või lasta end panna kuhu vaja. 
Teated on vahvad, osalege!

NOORTELE ILVESTELE: 
Palun kõikidel NOORTEL kuni U23 (kaasarvatud) anda teada oma soovist omandada EOL litsents selleks hooajaks. Selleks sisestage see vastavasse dokumenti, mis on leitav "Liikmete materjalide" lingi kaudu (sama lehe jalutsis). Klubi tellib ja tasub kõikide õigeaegselt nimekirjas olevate noorte litsentsid. Need kes juba jõudsid ise aasta algul oma raha eest tellida (mitte Vaike kaudu), palun kontakteeruda juhatusega. Tähtaeg nime kirja panekuks on 06/06 !!!
Lisaks, klubi tasub kõikide NOORTE kuni U23 (kaasaarvatud) individuaalsete EMV osalustasud. Selleks palun end ise registreerida o-spordis õigeaegselt ning lisainfo lahtrisse kirutada "Arve Ok Ilvesele". Lisaks võib teavitada ka Vaiket. 

Okas päkka,
Tauno 
OK Ilvese juhatuse liige


Klubiliikmete materaljalid ja klubi telk võistlustel 25.05.2021 (22:26)

Klubiliikmetele mõeldud materjalid on nüüd leitavad kodulehe jalutsist pisikest linki nimega: "Liikmete materjalid" kasutades.  Sinna hakkame me lisama kõiki dokumente ja vorme, mida juhatus soovib jagada oma liikmetega, nt. registreerimised teatevõistlustele, noorte litsentsid, riiete tellimised jms.  Salasõna ligipääsuks on saadetud klubi meili listi. Ehk kui ei tule meelde, kus oli see registreerimise vorm mis listi saadeti, leiab selle tulevikus kindlasti sealt. Proovige, kasutage ning teavitage kui miski vajab parendamist. 


Sellest hooajast hakkab tähtsamatel võistlustel klubi püstitama võistluskeskustesse telgi ning võimalusel ka kohvi või muud turgutust pakkuma. Nii, et kui võistlustele minek, otsige Ilvese telki/lippu ning ootame oma starte koos! See hooaeg on selleks kõik o-jooksu EMV võistlused. Järgmisel hooajal, lisandub ka Jüriöö.  

Okas päkka,
Tauno 
OK Ilvese juhatuse liige


OK Ilvese ĂĽldkoosolek 24.05.2021 (22:00)
Tere kõigile
 
Loodan, et lõpuks algava hooajaga saame hoogsamalt metsas käia ning jälle koos tegutseda.
 
Selle kirjaga soovin teavitada teid, et klubi üldkoosolekul toimub 18.06 (reede enne EMV-d) kell 18.00. Asukoht saab olema Tartus, reaalse koha täpsustame jooksvalt. Rahuldava ilma korral proovime olla väljas, et tagada praegusele olukorrale vastavad ohutusnõuded. 
Peamised teemad mida käsitleme:
  • Majandusaastaaruande kinnitamine
  • Noorte- ja tippsportlaste klubipoolne toetamine
  • Üritused sel hooajal: püsirajad, päevakud ja võistlused
  • Üldised uudised klubi korraldustes: koduleht, registreerimised, klubi esindatus võistlustel
  • Teie küsimused, mured ja soovitused
Kui kellegil on teema, mida soovib detailsemalt arutada, palun teavitada mind hiljemalt 08/06, ning lisame päevakorda. Kuna klubi on meie kõigi hoida ja arendada, pange kuupäev kalendrisse ning tulge arvamust avaldama. Või lihtsalt kuulama, mida see juhatus õige "targutab" seal.
Lisaks, kuna üks peamiseid teemasid on noorte ja tippsportlaste käekäik, siis ootame kõiki noori, lapsevanemaid ja koondislasi (ja sinna pürgijaid) osalema!!!! Soovime koos paika panna selge ja arusaadava viisi kuidas klubi saaks kõige paremini toetada teie tegemisi. 
 
Ps. Kui ise ei saa osaleda, kaaluge anda hääleandmise volitus kaasliikmele, et saada piisav arv hääli kokku (saadan hiljem avalduse blanketi). Kui üldkoosolekul ei saa kvoorumit kokku, toimub sama päevakorraga üldkoosolek samas kohas algusega 18.15.  
 
Okas päkka, 
Tauno Tiirats
OK Ilvese juhatuse liige
 

< <