EMV tulemused 13.09.2021 (11:19)
Kuutsemäel toimusid laupäeval Eesti meistrivõistlused tavarajal ja pühapäeval noorte- ja veteranide teates. Nii füüsiliselt kui ka tehniliselt nõudlikul maastikul nopiti omajagu medaleid.
 
EMV tavarada 11.09.21
N18 Brigitte Panker kuld
N65 Vaike Tomann hõbe
N70 Tiiu Kaasik kuld
N70 Leili Prans hõbe
N75 Ilona Vanaveski kuld
M21E Kenny Kivikas pronks
M45 Kaido Hallik hõbe
M50 Mati Tiit hõbe
M55 Indrek Ümarik kuld
M60 Tiit Tali kuld
M70 Arvo Kivikas kuld
 
EMV noorte ja veteranide teade 12.09.21:
M18-20: Emil Eensaar, Bert Joosep Panker, Brigitte Panker pronks
M45-50: Kaido Hallik, Arno Ruusalepp, Priit Pääslane kuld 
M65+: Avo Veermäe, Lembit Nöps, Arvo Kivikas pronks
N65+: Tiiu Kaasik, Vaike Tomann, Anne Arold hõbe
 
Õnnitleme!

Noorte ja veteranide teade 31.08.2021 (14:31)
Tere jälle
 
Esmalt soovin tänada kõiki, kes võtsid vaevaks esindada klubi meistrivõistlustel see nädalavahetus, nii teates kui individuaalselt. Meid oli palju, mis oli super! Loodan, et saite ka hea elamuse. Mina igatahes sain. Ning minu õnnitlused kõigile medalivõitjatele.
 
Aga kalender on armutu ning järgmine teatevõistlus on kiirelt lähenemas. Seekord, siis noorte ja veteranide teade. Seega, nagu ikka, lisage oma nimed juba tuttavasse dokumenti. Dokument on ka leitav liikmete materjalide hulgast. Proovime kõik nimed kirja saada reede õhtuks. Ning kui näete, et keegi võistkonnast puudu, proovige juba ise mitteregistreerunuid moosida ikka osalema. Ärge kartke nimesid kirja panna, isegi kui paistab et nagu kohe kohta ei olekski!!
 
Tavarajale, noored alla U23 registreerivad nagu ennem - ise registreerid end ära kirjutades märkmetesse 'Arve OK Ilvesele' ja võite ka teavitada Vaiket.

Küsimuste korral võtke ühendust.

Okas päkka,
Tauno

Päevakute korraldajad 09.06.2021 (09:32)

Päevakute hooaeg kogub tuure ning abikäed korraldamisel kuluks ära.

Saatsin klubi listi lingi tabelile, kuhu võivad soovijad ennast kirja panna. Oleme siis viisakad ja üksteise nimesid eest lahtrist ära ei kustuta :)

Üheskoos saame lahendada ka abikäte igasuguseid transpordimuresid. Nendest võiks mulle aegsasti teada anda.

 

Julgustan kõiki lapsevanemaid ja vanavanemaid ülesandeid ka koos lastega lahendama. Aastate jooksul on mitmed päris noored ilvesed päevakute korraldamisel kaasa löönud ning hästi ka hakkama saanud.

Miks mitte üheskoos ka rajameistrina kätt harjutada. Vormistuse osas tegutseb Sven ning me mõlemad saame ka omalt poolt nõuandeid anda.

Päevakud on väga hea koht erinevate ülesannete proovimiseks :)

 

Parimat

Kenny


Põhiklassi teatevõistkonnad 08.06.2021 (14:55)

Esimesed EMV stardid lähenevad. On aeg hakata mõtlema põhiklassi teatevõistkondade peale. Nagu eelnevalt kuulutatud, klubi tasub teatevõistkondade osalustasu (ja registreerib võistkonnad ise). Selleks kirjutada oma nimi, või juba komplekteeritud võistkond, listi saadetud dokumenti või leia see "Liikmete materjalide" altTähtajaks on see reede 11.06!

Maastik on huvitav ja Tartule ligidal. Ära kõhkle, tule osalema, teated on vahvad. Tulemusele orienteeritud ei ole (va. esindusvõistkond), pigem ikka naudime head seltskonda ja orienteerumist ennast. Nii, et kui oled ka noor põhiklassile lähenemas või ammu juba põhiklassist väljas, tule ikka! 

Okas päkka,

Ok Ilvese juhatus 


Teated ja noorte EMV toetused 08.06.2021 (14:54)

Teated on alati klubile olnud tähtsad. Seega nagu meil juba varasemalt kombeks, tasub EMV teatevõistlustel (ja Jukolal) osalemistasu klubi, olenemata vanusest. Tingimuseks on, et 3 päeva enne registreemise tähtpäeva on kõik osaleda soovijad ennast kirja pannud vastavasse dokumenti, mis on leitav "Liikmete materjalide" lingi kaudu (sama lehe jalutsis). Kui on juba võistkond teada, võite kogu võistkonna kirjutada (ka. järjestuse). Kellel ei ole oma võistkond veel teada saavad end vabalt ise positsioneerida või lasta end panna kuhu vaja. 
Teated on vahvad, osalege!

NOORTELE ILVESTELE: 
Palun kõikidel NOORTEL kuni U23 (kaasarvatud) anda teada oma soovist omandada EOL litsents selleks hooajaks. Selleks sisestage see vastavasse dokumenti, mis on leitav "Liikmete materjalide" lingi kaudu (sama lehe jalutsis). Klubi tellib ja tasub kõikide õigeaegselt nimekirjas olevate noorte litsentsid. Need kes juba jõudsid ise aasta algul oma raha eest tellida (mitte Vaike kaudu), palun kontakteeruda juhatusega. Tähtaeg nime kirja panekuks on 06/06 !!!
Lisaks, klubi tasub kõikide NOORTE kuni U23 (kaasaarvatud) individuaalsete EMV osalustasud. Selleks palun end ise registreerida o-spordis õigeaegselt ning lisainfo lahtrisse kirutada "Arve Ok Ilvesele". Lisaks võib teavitada ka Vaiket. 

Okas päkka,
Tauno 
OK Ilvese juhatuse liige


< <