OK Ilves ja eriti noorilvesed kutsuvad Teid traditsioonilisele kesksuvisele mitmepäevasele orienteerumise teatevõistlusele. Lisaks põhivõistlusele toimuvad Veteranide Ilves, Noorte Ilves ja Mini-Ilves.

Ilvesteade is a traditional midsummer 3-day orienteering-relay with different programs for main class, seniors and youth. The courses of the relay are of different lengths and levels.

Protokollid:: Info:: Viited::

Printcenter trükib Ilvesteate kaardid ISCFereTaksoft

Ilvesteate uudised

Ilvesteate teekondade joonistamine 06.07.2007 (13:52)
Nüüd on võimalik joonistada ka Ilvesteate teekondi. Lisatud on ka Ilvesteate kaardid kõigi punktidega ja pildid võistlusest.

Kohtumiseni 30. Ilvesteatel 02.07.2007 (23:31)

29. Ilvesteate peakorraldaja Elo Saue

XXX Ilvesteade toimub 4.-6. juulil Loosi ja Obinitsa kaartidel.

29. Ilvesteate võitjad selgunud 01.07.2007 (15:16)

29. Ilvesteade
29.06-01.07.2007, Hargla

Järjekorras juba 29. mitmepäevane teateorienteerumise võistlus Ilvesteade toimus sel aastal Hargla metsades. Korraldajaklubi OK Ilves pakkus võistlejatele erinevat tüüpi maastikke kolmel päeval. Kui esimesel kahel päeval oli valdavalt väga hea nähtavuse ja läbitavusega mets Essemäe nõlvadega, siis viimaseks, kolmandaks päevaks pakuti võistlejatele tehniliselt keerukamaid radu raskemini läbitavas metsaosas.

Meeste põhiklassis võttis esimese koha võistkond SKM! (Tarvo Avaste, Marek Nõmm, Erik Aibast) ajaga 6:23:37. Tänase päeva parima aja jooksis välja OK Põlva Kobras I võistkond (Raido Mitt, Alar Assor, Silver Eensaar) kes kokkuvõttes saavutas 2. koha, kaotades võitjale kolme päeva summas 17:41. Täna 4. aja välja jooksnud NewBalance Team (Timmo Tammemäe, Jaan Tarmak, Tõnis Vaiksaar) sai kokkuvõttes 3. koha, kaotades võitjale summas 19:39.
Meesjuunioride arvestuses võitis OK Ilvese noorte võiskond (Kristo Heinmann, Tauno Tiirats, Kenny Kivikas) ajaga 6:56:17, saavutades üldjärjestuses 4. koha.
Veteranide arvestuses läks võit Soome võistkonnall Suomusjärven Sisu (Matti Üliluikki, Eero Nurminen ja Jouni Anttila).

Naiste põhiarvestuses võitis 3 päeva summas Saue Tammede N1 võistkond (Edith Madalik, Marlen Vaiksalu, Viivi-Anne soots, Piia Paasma) ajaga 7:28:11.  14:23 kaotas kokkuvõttes täna parima aja välja jooksnud OK Põlva Kobrase naiskonnale (Maarja Punak, Annika Rihma, Ly Trei, Maret Vaher). Kolmanda koha sai OK Põlva Kobras juunioride võistkond (Helena Heinväli, Adele Puusalu, Triin Aedmäe), kes oli ütlasi juunioride arvestuses parim.
Veteranide arvestuses jooksis parima tulemuse välja OK Ilvese naiskond (Triin Vask, Meelike Pandis, Minija Pääslane).

HD50+ klassis võitis Otepää SK I, koosseisus Jüri Rokko, Liivi Parik, Anti Parik ajaga 6:10:31.

Noorte kuni 14.aasta vanuste klassis võttis võidu OK Põlva Kobrase I noorte võistkond (Priit Võsupärg, Oliver Jõgeva, Linda Puuusalu) koguajaga 5:20:05.

29. Ilvesteate 2. päev 30.06.2007 (15:37)

Täna toimus Hargla metsas 29. Ilvesteate 2. võistluspäev. Tulemused on avaldatud Ilvesteate koduleheküljel www.okilves.ee/ilvesteade.

Ilvesteate 1.päeva tulemused 29.06.2007 (20:48)