Lüh. tavarada, ühisstart
30.04.2022 Päidlapalu (Oliver Kütt)
M8NR  M10NR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85 
N8NR  N10NR  N12  N14  N16  N18  N20  N21A  N21B  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 
ANR 
O3  O5 

Avatud NR
1750m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   511 Joosep Kraas                              EST 00:18.26  00:18.26   
   2.   515 Johanna Mia Vändrik       Mercury         EST 00:36.18    +17:52   
   3.   513 Oskar Laos                Orvand          EST 00:40.56    +22:30   
   4.   512 Katariina Käver           SK100           EST 00:49.05    +30:39   
   5.   510 Mirt Kaljur               Harju OK        EST 00:56.08    +37:42   
        514 Pihla Viidu                               EST Ei start             
        516 Kiur Hallik                               EST Ei start             
M10NR
1750m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   321 Holger Kruusmaa           Rakv            EST 00:13.42  00:13.42   
   2.   327 Christofer Valang         JOKA            EST 00:15.32     +1:50   
   3.   326 Sten Uiboupin                             EST 00:16.44     +3:02   
   4.   319 Karl Märten Aren          JOKA            EST 00:16.46     +3:04   
   5.   322 Ruud Laos                 Orvand          EST 00:17.55     +4:13   
   6.   323 Oliver Poopuu             JOKA            EST 00:18.04     +4:22   
   7.   320 Rico Hanimägi             Võru/Võru spord EST 00:26.39    +12:57   
        324 August Truusalu           Võru            EST Ei start             
        325 Joonatan Truusalu         Võru            EST Ei start             
M12
2340m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.    61 Martin Samorodni          HOK- Hiiumaa SK EST 00:20.51  00:20.51   
   2.    54 Joosep Esta               HOK- Hiiumaa SK EST 00:20.55     +0:04   
   3.    53 Henrik Erm                TAOK            EST 00:20.59     +0:08   
   4.    57 Thomas Kruusmaa           Rakv            EST 00:21.09     +0:18   
   5.    59 Matis Mändmets            Kagu Biathlon   EST 00:24.05     +3:14   
   6.    62 Joosep Tali               Harju OK        EST 00:31.05    +10:14   
   7.    56 Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa SK  EST 00:31.57    +11:06   
   8.    58 Kerret Matto              Kobras          EST 00:39.36    +18:45   
   9.    64 Sebastian Veesaar         Võru/Võru spord EST 00:43.16    +22:25   
         60 Teodor Ruusalepp          Audentese SK    EST Puuduv KP            
         55 Marten Hanimägi           Võru/Võru spord EST Puuduv KP            
         63 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder          EST Ei start             
M14
3820m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.    75 Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:34.23  00:34.23   
   2.    70 Karel Kets                Kobras          EST 00:35.52     +1:29   
   3.    68 Andres Keernik            Tartu Katoliku  EST 00:36.21     +1:58   
   4.    78 Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:38.15     +3:52   
   5.    66 Paul Aares Fjodorov       Peko            EST 00:38.29     +4:06   
   6.    72 Kardo Kutti               Harju OK        EST 00:40.16     +5:53   
   7.    67 Uku Joonas                Võru/Võru spord EST 00:40.58     +6:35   
   8.    73 Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp EST 01:15.06    +40:43   
   9.    71 Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  EST 01:15.27    +41:04   
         69 Henri Kersna              Ilves           EST Puuduv KP            
         76 Artem Prykhodko           SRD             EST Puuduv KP            
         77 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          EST Ei start             
         74 Juhan Mahla               Peko            EST Ei start             
M16
5290m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.    88 Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:38.45  00:38.45   
   2.    87 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  EST 00:40.18     +1:33   
   3.    84 Markus Kaljur             Harju OK        EST 00:42.01     +3:16   
   4.    81 August Jakobson           Kobras          EST 00:42.09     +3:24   
   5.    83 Rando Jaaksoo             Kobras          EST 00:54.12    +15:27   
   6.    82 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord EST 00:55.47    +17:02   
   7.    86 Romet Kriks               LSF PT          EST 01:00.49    +22:04   
   8.    89 Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 01:00.51    +22:06   
   9.    85 Erik Kersna               Ilves           EST 01:06.42    +27:57   
  10.    90 Märt Viidu                Võru/Haanja suu EST 01:14.27    +35:42   
         80 Markel Hanimägi           Võru/Võru spord EST ÜleAja               
M18
6600m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   101 Ossi Priks                Rakv            EST 00:45.57  00:45.57   
   2.    97 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST 00:47.40     +1:43   
   3.    99 Nansen Palo               Võru/Võru spord EST 00:48.04     +2:07   
   4.    92 Emil Eensaar              Ilves           EST 00:48.24     +2:27   
   5.    96 Kurmet Kutti              Harju OK        EST 00:49.08     +3:11   
   6.   100 Henri Perillus            JOKA            EST 00:49.18     +3:21   
   7.    95 Chris Marcus Krahv        Tartu Katoliku  EST 00:55.06     +9:09   
   8.    98 Kaspar Mill               Võru/Võru spord EST 01:03.53    +17:56   
   9.   102 Rasmus Saare              Kobras          EST 01:26.58    +41:01   
         93 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST Ei start             
         94 Maarius Kotsulim          JOKA            EST Ei start             
        103 Morten Ulp                                EST Ei start             
M20
7340m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   105 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 00:49.15  00:49.15   
   2.   107 Mihkel Mahla              Peko            EST 00:58.36     +9:21   
   3.   106 Samuel Kolsar             Kobras          EST 01:11.16    +22:01   
        108 Vjatseslav Safonov        SRD             EST Puuduv KP            
        109 Jaan Viirmann             Põrgupõhja      EST Ei start             
M21A
6570m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   113 Sixten Sild               Võru            EST 00:59.29  00:59.29   
   2.   111 Riho Klement              Kape            EST 01:02.33     +3:04   
   3.   112 Sander Nahkor             TAOK            EST 01:14.57    +15:28   
M21B
4400m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   116 Andis Ozols               Burkānciems     LAT 00:39.52  00:39.52   
   2.   115 Urmo Kiviselg             Kobras          EST 00:49.44     +9:52   
M21E
9220m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.     4 Axel Granqvist            National Team   SWE 00:48.54  00:48.54   
   2.    24 Martin Regborn            National Team   SWE 00:48.58     +0:04   
   3.    13 Kenny Kivikas             Ilves           EST 00:49.28     +0:34   
   4.     1 Felix Axelsson            National Team   SWE 00:49.55     +1:01   
   5.    21 August Mollén             National Team   SWE 00:50.15     +1:21   
   6.    25 Albin Ridefelt            National Team   SWE 00:50.22     +1:28   
   7.     9 Simon Imark               National Team   SWE 00:51.04     +2:10   
   8.     6 Simon Hector              National Team   SWE 00:51.12     +2:18   
   9.    29 Lauri Sild                Võru            EST 00:51.28     +2:34   
  10.     8 Erik Herne                National Team   SWE 00:54.46     +5:52   
  11.    26 Jens Rönnols              National Team   SWE 00:55.14     +6:20   
  12.     7 Kristo Heinmann           Peko            EST 00:55.55     +7:01   
  13.    30 Uku-Laur Tali             Harju OK        EST 01:00.08    +11:14   
  14.    20 Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:03.17    +14:23   
  15.    35 Ats Sõnajalg              Harju OK        EST 01:03.55    +15:01   
  16.    19 Reimo Liiv                SK100           EST 01:04.08    +15:14   
  17.    23 Priit Randman             Rakv            EST 01:05.40    +16:46   
  18.    27 Andres Saetalu            Tammed          EST 01:07.20    +18:26   
  19.    17 Kustu Künnapas            HOK             EST 01:08.26    +19:32   
  20.    15 Rasmus Kruusa             Kobras          EST 01:09.32    +20:38   
  21.    14 Siim Klais                Võru            EST 01:09.53    +20:59   
  22.    16 Alar Kume                 Võru            EST 01:18.40    +29:46   
  23.    12 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST 01:20.13    +31:19   
  24.    28 Aleksandr Shved           SRD             EST 01:25.50    +36:56   
        351 Mathias Blaise                            BEL Ei start             
        352 Evert Leeuws                              BEL Ei start             
        353 Simon Krekels                             BEL Ei start             
        354 Francois Van Der Ouderaa                  BEL Ei start             
        355 Tom Drygalski                             BEL Ei start             
        356 Michael Van Baelen                        BEL Ei start             
         18 Tõnis Laugesaar           Rakvere OK      EST Ei start             
          5 Kevin Hallop              Peko            EST Ei start             
          3 Kiur Erik Eensaar         Tammed          EST Ei start             
         10 Mihkel Järveoja           Kobras          EST Ei start             
         22 Markus Puusepp            Võru            EST Ei start             
         11 Kaur Kase                 Võru            EST Ei start             
         31 Reigo Teervalt            Peko            EST Ei start             
         32 Jaagup Truusalu           Võru            EST Ei start             
         33 Varu 1                    Ilves           EST Ei start             
         34 Emil Granqvist            National Team   SWE Ei start             
          2 Gustav Bergman            National Team   SWE Ei start             
M35
8020m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   118 Rain Jaaksoo              Kobras          EST 01:11.09  01:11.09   
   2.   119 Janek Kähr                Kobras          EST 01:11.38     +0:29   
   3.   122 Taivo Tali                Harju OK        EST 01:23.55    +12:46   
   4.   120 Priit Pikk                TTÜ             EST 01:32.37    +21:28   
   5.   121 Michael Raer              SRD             EST 01:33.41    +22:32   
M40
7240m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   132 Marek Nõmm                Tammed          EST 00:49.08  00:49.08   
   1.   128 Andreas Kraas             Tammed          EST 00:49.08     +0:00   
   3.   129 Olle Kärner               Rakv            EST 00:52.03     +2:55   
   4.   133 Madis Osjamets            Tammed          EST 00:52.31     +3:23   
   5.   125 Aares Fjodorov            Otepää          EST 00:55.15     +6:07   
   6.   127 Kaarel Kallas             JOKA            EST 00:56.38     +7:30   
   7.   126 Erko Jakobson             Kobras          EST 01:02.27    +13:19   
   8.   130 Hannes Luidalepp          OK Laktaat      EST 01:08.58    +19:50   
   9.   134 Valerii Prosolkov         OK Azimuts      UKR 01:17.58    +28:50   
        131 Mati Mägi                 HOK             EST Ei start             
        124 Arti Albert               Kobras          EST Ei start             
M45
6570m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   141 Mati Korrol               Mercury         EST 00:49.58  00:49.58   
   2.   139 Tanel Kannel              Rae             EST 00:50.10     +0:12   
   3.   145 Mait Mändmets             Rae             EST 00:54.20     +4:22   
   4.   148 Lauri Tarlap              LSF PT          EST 00:54.24     +4:26   
   5.   142 Erki Kriks                LSF PT          EST 00:54.42     +4:44   
   6.   138 Kaupo Järve               LSF PT          EST 00:56.49     +6:51   
   7.   140 Tarmo Klaar               Mercury         EST 00:57.52     +7:54   
   8.   149 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  EST 00:58.27     +8:29   
   9.   137 Tanel Esta                HOK             EST 01:05.30    +15:32   
  10.   146 Rünno Sulg                LSF PT          EST 01:22.49    +32:51   
  11.   147 Ivo Tamm                  Tartu           EST 01:31.13    +41:15   
  12.   143 Andres Käver              SK100           EST 01:33.56    +43:58   
        144 Indrek Mahla              Peko            EST Ei start             
        136 Gatis Dzerve              Kapa OK         LAT Ei start             
M50
5830m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   152 Randy Korb                Peko            EST 00:42.20  00:42.20   
   2.   151 Mart Koppel               Tartu Katoliku  EST 00:49.29     +7:09   
   3.   153 Kuno Rooba                Rakv            EST 00:51.00     +8:40   
   4.   155 Meelis Zimmermann         Kape            EST 00:51.31     +9:11   
   5.   154 Priit Talu                West            EST 00:54.18    +11:58   
M55
5290m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   163 Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST 00:53.41  00:53.41   
   2.   160 Raivo Panker              Mercury         EST 00:55.21     +1:40   
   3.   164 Priit Truusalu            Kape            EST 00:56.06     +2:25   
   4.   161 Einar Raudkepp            Peko            EST 00:56.26     +2:45   
   5.   157 Indrek Jentson            Kape            EST 00:56.29     +2:48   
   6.   162 Sergei Shved              SRD             EST 00:57.14     +3:33   
   7.   159 Eerik Lossmann            TTÜ SK          EST 00:59.40     +5:59   
   8.   156 Meelis Atonen             Lehola          EST 01:36.22    +42:41   
        158 Lauri Leppik              TAOK            EST Ei start             
M60
5290m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   167 Mart Külvik                               EST 00:42.58  00:42.58   
   2.   173 Tiit Tali                 Ilves           EST 00:44.09     +1:11   
   3.   166 Maido Kaljur              Harju OK        EST 00:50.46     +7:48   
   4.   170 Andres Talver             Mercury         EST 00:54.05    +11:07   
   5.   172 Andrus Rämmann            Koop            EST 00:55.43    +12:45   
   6.   168 Urmas Laev                Mercury         EST 01:00.52    +17:54   
   7.   171 Raul Olesk                Kobras          EST 01:02.21    +19:23   
   8.   169 Urmas Lips                Koop            EST 01:16.09    +33:11   
M65
4250m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   178 Jarmo Lehto               VeVe            FIN 00:47.49  00:47.49   
   2.   182 Jüri Rokko                Jõhvikas        EST 00:49.48     +1:59   
   3.   181 Anti Parik                Otepää SK       EST 00:50.49     +3:00   
   4.   184 Tõnu Sikkal               Kobras          EST 00:56.51     +9:02   
   5.   175 Ahto Karu                 JOKA            EST 00:59.00    +11:11   
   6.   185 Heini Tammik              Kape            EST 00:59.01    +11:12   
   7.   180 Jüri Merirand             Otepää          EST 00:59.07    +11:18   
   8.   177 Tauno Kure                Kape            EST 01:02.32    +14:43   
   9.   176 Sulev Kõiv                Otepää          EST 01:10.25    +22:36   
  10.   183 Rein Rooni                Orvand          EST 01:27.28    +39:39   
        179 Udo Lüüs                  Ilves           EST Ei start             
        186 Kalju Vaikjärv            Vunder          EST Ei start             
M70
3580m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   193 Rein Unt                  TON             EST 00:39.04  00:39.04   
   2.   192 Tiit Tatter               TON             EST 00:44.31     +5:27   
   3.   188 Riho Männi                Lehola          EST 00:44.35     +5:31   
   4.   191 Mati Ojandu                               EST 00:50.29    +11:25   
   5.   190 Lembit Nöps               Ilves           EST 00:55.09    +16:05   
   6.   189 Kalle Nelk                Tammed          EST 00:55.57    +16:53   
M75
2720m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   195 Rafael Gordon             Võru            EST 00:35.03  00:35.03   
   2.   196 Peep Koppel               Koop            EST 00:42.08     +7:05   
   3.   199 Esa Tarkiainen            SU-Se           FIN 00:43.42     +8:39   
   4.   197 Mati Poom                 TON             EST 00:45.24    +10:21   
   5.   198 Ants Tamm                 TON             EST 00:47.25    +12:22   
M80
2720m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   203 Mihhail Taivere           Kape            EST 00:39.23  00:39.23   
   2.   201 Olavi Heinonen            Karkki-Rasti    FIN 00:43.06     +3:43   
   3.   202 Nikolai Kuha              Kape            EST 01:02.46    +23:23   
M85
2720m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   205 Endel Remmet              Kape            EST 00:43.32  00:43.32   
M8NR
1750m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   330 Robin Kaljur              Harju OK        EST 00:13.35  00:13.35   
   2.   336 Albert Vidder             Põlva Spordikoo EST 00:13.40     +0:05   
   3.   329 Romet Kaljur              Harju OK        EST 00:14.10     +0:35   
   4.   334 Robin Vakrõõm             SRD             EST 00:16.48     +3:13   
   5.   331 Karl Laos                 Orvand          EST 00:16.56     +3:21   
   6.   335 Stig Veesaar              Võru            EST 00:22.44     +9:09   
   7.   333 Matvei Shved              SRD             EST 00:25.22    +11:47   
   8.   332 Taavi Laos                Orvand          EST 00:25.27    +11:52   
N10NR
1750m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   343 Karoliine Oja             Kobras          EST 00:15.20  00:15.20   
   2.   341 Miina Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  EST 00:15.32     +0:12   
   3.   339 Helena Erm                Võru            EST 00:17.22     +2:02   
   4.   338 Roberta Aibast            Tartu Katoliku  EST 00:18.06     +2:46   
   5.   344 Inger Ojandu              Tartu Katoliku  EST 00:18.55     +3:35   
   6.   342 Gerty-Ly Lebedev          Otepää          EST 00:24.54     +9:34   
        340 Helen Hunt                Peko            EST Ei start             
        345 Emma Uibo                 Peko            EST Ei start             
N12
2340m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   208 Mia Esta                  HOK- Hiiumaa SK EST 00:27.51  00:27.51   
   2.   210 Mariel Kriks              LSF PT          EST 00:37.03     +9:12   
   3.   207 Annaliisa Aren            JOKA            EST 00:37.10     +9:19   
   4.   209 Maria Kaljur              Harju OK        EST 00:37.11     +9:20   
   5.   214 Johanna Trei              HOK- Hiiumaa SK EST 00:37.15     +9:24   
   6.   211 Saskia Lätt               Kobras          EST 00:37.24     +9:33   
        213 Iiris Timma               Peko            EST Ei start             
        212 Susanna Oras              Kobras          EST Ei start             
        215 Johanna Viilukas          HOK- Hiiumaa SK EST Ei start             
N14
3060m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   225 Anett Liisa Parts         JOKA            EST 00:24.51  00:24.51   
   2.   217 Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   EST 00:24.52     +0:01   
   3.   221 Grete Johanna Korb        Peko            EST 00:25.01     +0:10   
   4.   219 Liis-Marie Kaljur         Harju OK        EST 00:25.53     +1:02   
   5.   224 Maarja Oras               Kobras          EST 00:27.51     +3:00   
   6.   220 Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:29.32     +4:41   
   7.   222 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa SK  EST 00:29.50     +4:59   
   8.   223 Johanna Oras              Kobras          EST 00:32.33     +7:42   
   9.   218 Sofia Bogatsova           SRD             EST 01:02.03    +37:12   
N16
3820m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   229 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  EST 00:33.39  00:33.39   
   2.   233 Mariann Zernant           Ilves           EST 00:34.01     +0:22   
   3.   228 Laura-Liis Kaljur         Harju OK        EST 00:36.29     +2:50   
   4.   231 Viola Nikitina            SRD             EST 00:38.18     +4:39   
   5.   232 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  EST 00:42.22     +8:43   
   6.   227 Marta Joonas              Võru/Võru spord EST 00:51.29    +17:50   
   7.   230 Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord EST 01:14.00    +40:21   
   8.   234 Kätlin Mast               HOK             EST 01:21.44    +48:05   
N18
4510m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   239 Brigitte Panker           Ilves           EST 00:38.57  00:38.57   
   2.   237 Liis-Marii Kaso           Rakv            EST 00:39.35     +0:38   
   3.   241 Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:43.23     +4:26   
   4.   236 Maria Eller               HOK             EST 00:54.58    +16:01   
   5.   240 Kersti Põldsalu           Käbi            EST 01:01.01    +22:04   
   6.   238 Karoliina Kets            Kobras          EST 01:05.42    +26:45   
N20
5030m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   245 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 00:49.29  00:49.29   
   2.   243 Emma Joonas               Võru/Võru spord EST 00:53.43     +4:14   
   3.   244 Eliise Kesküla            HOK             EST 00:59.35    +10:06   
N21A
4370m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   248 Liina Vesilind            SRD             EST 01:01.12  01:01.12   
   2.   247 Maigi Mäela               Kobras          EST 01:07.04     +5:52   
        249 Marili Zimmermann         Kape            EST Ei start             
N21B
3060m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   250 Geivi Lember              SOK             EST 00:37.56  00:37.56   
        251 Kaidi Ruusalepp           Kobras          EST Ei start             
N21E
6830m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.    37 Tilde Backlund            National Team   SWE 00:47.08  00:47.08   
   2.    51 Johanna Öberg             National Team   SWE 00:47.25     +0:17   
   3.    45 Andrea Svensson           National Team   SWE 00:48.51     +1:43   
   4.    36 Klara Axelsson            National Team   SWE 00:50.04     +2:56   
   5.    46 Ellinor Tjernlund         National Team   SWE 00:50.39     +3:31   
   6.    50 Frida Vikström            National Team   SWE 00:52.37     +5:29   
   7.    49 Laura Vike                Kapa OK         LAT 00:53.28     +6:20   
   8.    39 Erica Edman               National Team   SWE 00:53.33     +6:25   
   9.    40 Eleri Hirv                Võru            EST 00:53.47     +6:39   
  10.    41 Kadri Kadakas             Mercury         EST 01:02.29    +15:21   
  11.    43 Madli-Johanna Maidla      Kobras          EST 01:07.36    +20:28   
  12.    42 Kätlin Regiina Kirjanen   TAOK            EST 01:19.37    +32:29   
         47 Eva-Maria Truusalu        Võru            EST Ei start             
        357 Ems Desmul                                BEL Ei start             
        358 Marine Sillien                            BEL Ei start             
        359 Lucie Arno                                BEL Ei start             
         48 Teele Tšoba               Tammed          EST Ei start             
         38 Petrina Costermans        National Team   SWE Ei start             
         44 Varu 2                                    EST Ei start             
N35
5030m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   255 Merike Vanjuk             Kape            EST 00:42.58  00:42.58   
   2.   256 Pille Vinne               Kobras          EST 00:53.12    +10:14   
   3.   253 Annika Rihma              Kobras          EST 00:55.09    +12:11   
   4.   254 Kati Rooni                Orvand          EST 00:59.13    +16:15   
N40
4510m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   262 Anu Käver                 SK100           EST 00:58.10  00:58.10   
   2.   260 Ülle Hollo                Võru            EST 00:58.55     +0:45   
   3.   263 Katrin Lemsalu            Tartu Katoliku  EST 01:00.04     +1:54   
   4.   261 Kersti Jääger             TÜ              EST 01:00.10     +2:00   
   5.   259 Tuuli Erm                 Võru            EST 01:00.21     +2:11   
        264 Kadri Part                Võru SK         EST Puuduv KP            
        258 Kadri Limberg             LSF PT          EST Ei start             
N45
4370m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   267 Jana Kink                 Kape            EST 00:47.15  00:47.15   
   2.   266 Edit Kannel               Norma           EST 00:54.30     +7:15   
   3.   268 Inga Lips                 Koop            EST 01:03.06    +15:51   
   4.   269 Herje Aibast              Ilves           EST 01:04.29    +17:14   
        265 Ruth Esta                 HOK             EST ÜleAja               
N50
3580m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   270 Maari Idnurm              TON             EST 00:43.48  00:43.48   
   2.   275 Anneli Aas                TON             EST 00:46.05     +2:17   
   3.   274 Made Vares                Suusahullud     EST 00:46.47     +2:59   
   4.   271 Maris Roosipuu            TON             EST 00:47.10     +3:22   
   5.   273 Siiri Vallner                             EST 00:48.16     +4:28   
   6.   272 Ella Shved                SRD             EST 00:54.26    +10:38   
N55
3150m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   287 Anneli Rämmann            Koop            EST 00:31.34  00:31.34   
   2.   277 Airi Alnek                Võru            EST 00:31.52     +0:18   
   3.   283 Lea Leppik                TAOK            EST 00:32.07     +0:33   
   4.   284 Aari Talver               Mercury         EST 00:35.05     +3:31   
   5.   285 Merike Paapson            TON             EST 00:39.58     +8:24   
   6.   278 Helve Kansi               HOK             EST 00:40.23     +8:49   
   7.   288 Esta Tamm                 Võru            EST 00:40.25     +8:51   
   8.   282 Ellen Lembra                              EST 00:41.34    +10:00   
   9.   281 Elina Lasseron            JOKA            EST 00:41.38    +10:04   
  10.   280 Riina Laev                Mercury         EST 00:47.11    +15:37   
  11.   286 Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 00:49.53    +18:19   
  12.   279 Meeli Kerem               TON             EST 00:49.56    +18:22   
N60
3150m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   296 Saima Värton              Kobras          EST 00:36.42  00:36.42   
   2.   291 Marika Kirsspuu           TAOK            EST 00:37.19     +0:37   
   3.   290 Pille Illak               Otepää          EST 00:48.38    +11:56   
   4.   294 Ülle Põldoja              Ilves           EST 00:48.53    +12:11   
   5.   292 Maire Kure                Kape            EST 00:49.34    +12:52   
   6.   295 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        EST 00:54.43    +18:01   
        293 Merike Mändsoo            TON             EST Puuduv KP            
N65
2840m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   300 Siiri Poopuu              JOKA            EST 00:31.09  00:31.09   
   2.   298 Anne Arold                Ilves           EST 00:31.51     +0:42   
   3.   303 Maire Limberg             Rakv            EST 00:33.49     +2:40   
   4.   299 Ulla Lehto                VeVe            FIN 00:47.12    +16:03   
   5.   301 Lea Tusis                 JOKA            EST 00:57.29    +26:20   
        302 Anne Vaikjärv             Vunder          EST Ei start             
N70
2280m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   306 Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:30.49  00:30.49   
   2.   308 Liivi Parik               Otepää SK       EST 00:31.02     +0:13   
   3.   304 Niina Karnit              SRD             EST 00:31.06     +0:17   
   4.   305 Riina Kivikas             Ilves           EST 00:32.48     +1:59   
   5.   309 Sirpa Tarkiainen          SU-Se           FIN 00:53.57    +23:08   
        307 Mare Leis                 Ilves           EST Ei start             
        310 Hille Tasa                Tammed          EST Ei start             
N75
2280m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   312 Anne Jundas               Jõhvikas        EST 00:39.42  00:39.42   
   2.   313 Kaie Kivila               Ilves           EST 00:43.58     +4:16   
N80
2280m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   316 Ilona Vanaveski           Ilves           EST 00:44.49  00:44.49   
   2.   315 Maie Abram                Ilves           EST 00:50.09     +5:20   
N8NR
1750m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   347 Teele Uiboupin                            EST 00:16.59  00:16.59   
   2.   349 Isabel Marii Vändrik      Mercury         EST 00:17.41     +0:42   
   3.   348 Marit Vaher               Tartu Katoliku  EST 00:19.16     +2:17   
Avatud 3km
3150m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   531 Uku Rooni                 Orvand          EST 00:36.37  00:36.37   
   2.   530 Triinu Rooni                              EST 00:37.20     +0:43   
   3.   532 Kadi-Liis Minn            JOKA            EST 00:39.55     +3:18   
   4.   539 Edith Madalik             Peko            EST 00:40.11     +3:34   
   5.   533 Sarmite Sild              Võru OK         EST 00:46.23     +9:46   
   6.   534 Taavi Tänav                               EST 00:53.45    +17:08   
   7.   535 Merilin Vahtra            Harju OK        EST 01:41.18    +64:41   
        537 Tiina Oras                                EST Ei start             
        536 Tõnis Erm                 TAOK            EST Ei start             
Avatud 5km
4910m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1.   561 Tiit Tähnas               JOKA            EST 00:39.17  00:39.17   
   2.   563 Märt Maripuu              HOK             EST 01:08.29    +29:12   
   3.   551 Mart Jakobson             Harju OK        EST 01:09.53    +30:36   
   4.   562 Ken Raav                  Võru            EST 01:10.49    +31:32   
   5.   552 Silja Olesk               Kobras          EST 01:10.58    +31:41   
   6.   560 ÜLle Pellja               JOKA            EST 01:12.52    +33:35   
   7.   559 Raivo Pellja              JOKA            EST 01:12.53    +33:36   
   8.   555 Pilvi-Heli Vettik         JOKA            EST 01:15.18    +36:01   
   9.   553 Epp Voitka                Võru SK         EST 01:25.53    +46:36   
  10.   558 Raiden Metsa                              EST 01:59.09    +79:52   
  11.   557 Jaan Metsa                                EST 01:59.15    +79:58   
  12.   556 Tiina Kagilanski          TON             EST 01:59.37    +80:20   
        554 Ragnar Liblik                             EST Katk                 
        564 Aare Limberg              Rakvere OK      EST Ei start             
        565 Ats Uiboupin              Võru            EST Ei start             
Tak-Soft (Tarmo Klaar)
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 01.05.2022 22:26:16