RSS
EST  <ENG>  
<<10.2018 >>
ETKNRL P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Tartu Orienteerumispäevakud (neljapäevakud)

 

Juhend                Lisainfo              Pildid      

 


 

 

Järgmine päevak:


 

 

Kalender ja tulemused


12.aprill 16:00
1. Tartu neljapäevak Raadi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2018034
19.aprill 17:00
2. Tartu neljapäevak Tuigo
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2015022LK
26.aprill 17:00
3. Tartu neljapäevak Vooremäe
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2018025
10.mai 17:00
4. Tartu neljapäevak Annimatsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kustu Künnapas
Kaart:2013059
17.mai 17:00
5. Tartu neljapäevak Kirikuküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mairo Tutk
Kaart:2015002
23.mai 15:00
6. Tartu neljapäevak Elva
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Oliver Kütt
Kaart:2013032
31.mai 17:00
7. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2014001
07.juuni 16:00
8. Tartu neljapäevak Tartu Laululava
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2018045
14.juuni 17:00
9. Tartu neljapäevak Illipalu
Korraldaja:OK Ilves
Kaart:2013033
21.juuni 17:00
10. Tartu neljapäevak Purtsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Oleg Košik
Kaart:2015018
28.juuni 17:00
11. Tartu neljapäevak Kaiu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mattias Rennel
Kaart:2017042
19.juuli 17:00
12. Tartu neljapäevak Sõõru
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart: 2016038
26.juuli 17:00
13. Tartu neljapäevak Hatiku
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Alar Kume
Kaart:2015034
02.august 17:00
14. Tartu neljapäevak Välgi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2014005
09.august 16:00
15. Tartu neljapäevak Annelinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Markus Rene Pae
Kaart:2013018
16.august 17:00
16. Tartu neljapäevak Otepää-Apteekri
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Indrek Ümarik
Kaart:2015054
23.august 17:00
17. Tartu neljapäevak Päidlapalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2013016
30.august 17:00
18. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mihkel Tammaru
Kaart:2014001
06.september 17:00
19. Tartu neljapäevak Tartumaa Tervisespordikeskus
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mairo Tutk
Kaart:2014071
13.september 16:00
20. Tartu neljapäevak Toomkiriku varemed
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Margret Zimmermann
Kaart:2017003
iCalender
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 1.2 2015-1203 www.tak-soft.com