Tartu Orienteerumispäevakud (neljapäevakud)

 

Juhend                Lisainfo              Pildid      

 


 

 

Järgmine päevak:


23.mai 17:00
8. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaisa Sander
Kaart:2018037

 

 

Kalender ja tulemused


04.aprill 16:00
1. Tartu neljapäevak Annelinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2018018
11.aprill 17:00
2. Tartu neljapäevak Päidlapalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2013016
18.aprill 17:00
3. Tartu neljapäevak Madsa-Annimatsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2013024LK
25.aprill 16:00
4. Tartu neljapäevak Elva linn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kustu Künnapas
Kaart:2018084LK
03.mai 17:00
5. Tartu neljapäevak Pühajärve
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2019034
09.mai 17:00
6. Tartu neljapäevak Vooremägi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaisa Sander
Kaart:2018025
16.mai 17:00
7. Tartu neljapäevak Tartu Laululava
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2018045
23.mai 17:00
8. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaisa Sander
Kaart:2018037
    30.mai 17:00
    9. Tartu neljapäevak Illipalu
    Korraldaja:OK Ilves
    Rajameister:Kiur Erik Eensaar
      06.juuni 17:00
      10. Tartu neljapäevak Kaiu
      Korraldaja:OK Ilves
      Rajameister:Triin Jaaniste
        13.juuni 17:00
        11. Tartu neljapäevak Tõrvandi
        Korraldaja:OK Ilves
          20.juuni 17:00
          12. Tartu neljapäevak Otepää-Apteekri
          Korraldaja:OK Ilves
            27.juuni 17:00
            13. Tartu neljapäevak Välgi
            Korraldaja:OK Ilves
              04.juuli 17:00
              14. Tartu neljapäevak Sõõru
              Korraldaja:OK Ilves
                25.juuli 17:00
                15. Tartu neljapäevak Purtsi
                Korraldaja:OK Ilves
                  01.august 17:00
                  16. Tartu neljapäevak Tehvandi
                  Korraldaja:OK Ilves
                    08.august 17:00
                    17. Tartu neljapäevak TSK
                    Korraldaja:OK Ilves
                      15.august 17:00
                      18. Tartu neljapäevak Kukemetsa
                      Korraldaja:OK Ilves
                        22.august 17:00
                        19. Tartu neljapäevak Ülenurme
                        Korraldaja:OK Ilves
                          29.august 17:00
                          20. Tartu neljapäevak Kirikuküla
                          Korraldaja:OK Ilves
                            05.september 17:00
                            21. Tartu neljapäevak Elva linn
                            Korraldaja:OK Ilves
                              12.september 17:00
                              22. Tartu neljapäevak Uniküla
                              Korraldaja:OK Ilves
                                19.september 17:00
                                23. Tartu neljapäevak Tartu kesklinn
                                Korraldaja:OK Ilves
                                  iCalender
                                  KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 1.3 2019-0104 www.tak-soft.com